Ochutnajte južnú Moravu, napite sa vína, prejdite sa na bicykli a navštívte Aqualand Moravia. Ubytujete sa v Hoteli Panon *** v Hodoníne, kde vás čaká skvelá polpenzia a mnoho výhodných zliav (na aquapark, vstup do zoo alebo múzeí).

O ubytovaní

Hotel Panon *** stojí v okrajovej časti Hodonína, teda v kraji vína a juhomoravského folklóru. Blízko to budete mať na letné kúpalisko (50 m), do centra mesta (500 m) aj k miestnej Zoo (3 km). Na výlet sa vydajte do Břeclavu (23 km), na zámok Pohansko (24 km) či k populárnemu Lednicko-valtickému areálu (28 km). Za osviežením zamierte k Baťovmu kanálu (23 km), vodnej nádrži Nové Mlýny (33 km) a Aqualand Moravia (49 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlných a plne vybavených izbách s LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, automatickými žalúziami a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii si pochutnáte na kontinentálnych raňajkách a českých i medzinárodných jedlách. Ani nápoje vás nesklamú, reštaurácia servíruje kvalitné vína z južnej Moravy. K dispozícii je tu tiež panoramatická terasa s krásnym výhľadom.

Hotel Panon ***

Hotel Panon ***

Koupelní 4 , Hodonín
Česká republika

+420 518 341 243

info@hotelpanon.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 180 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
33 km
Zastávka
0,7 km
Aquapark
49 km