Ochutnajte južnú Moravu, napite sa vína, prejdite sa na bicykli a navštívte Aqualand Moravia. Ubytujete sa v Hoteli Panon *** v Hodoníne, kde vás čaká skvelá polpenzia a mnoho výhodných zliav (na aquapark, vstup do zoo alebo múzeí).

O ubytovaní

Hotel Panon *** stojí v okrajovej časti Hodonína, teda v kraji vína a juhomoravského folklóru. Blízko to budete mať na letné kúpalisko (50 m), do centra mesta (500 m) aj k miestnej Zoo (3 km). Na výlet sa vydajte do Břeclavu (23 km), na zámok Pohansko (24 km) či k populárnemu Lednicko-valtickému areálu (28 km). Za osviežením zamierte k Baťovmu kanálu (23 km), vodnej nádrži Nové Mlýny (33 km) a Aqualand Moravia (49 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlných a plne vybavených izbách s LCD televízorom, WiFi pripojením, telefónom, automatickými žalúziami a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii si pochutnáte na kontinentálnych raňajkách a českých i medzinárodných jedlách. Ani nápoje vás nesklamú, reštaurácia servíruje kvalitné vína z južnej Moravy. K dispozícii je tu tiež panoramatická terasa s krásnym výhľadom.

Hotel Panon ***

Hotel Panon ***

Koupelní 4 , Hodonín
Česká republika

+420 518 341 243

info@hotelpanon.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 180 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od jazera
33 km
Zástavka
0,7 km
Aquapark
49 km

Tipy na výlet

Kúpele Hodonín

Kúpele HodonínTip na výlet

Priamo v meste Hodonín môžete navštíviť oázu pokoja a relaxačných procedúr, ktoré potešia vaše telo i dušu. K uvoľneniu svalstva poslúži parný kúpeľ, krvný obeh vám rozprúdi Kneippova liečba a dychové ťažkosti zmierni soľný parný kúpeľ. Predtým boli kúpele súčasťou kúpeľnej organizácie Luhačovice, ale od roku 1993 poskytujú svoje služby úplne samostatne. Užite si elegantné prostredie a profesionálny prístup aj vy.

Zámok Milotice
Zámok Milotice
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia