Krásna príroda a veľa zaujímavých cieľov na výlety, to je južná Morava. V Hoteli Weiss sa môžete tešiť na neobmedzenú konzumáciu vína, chutné raňajky, ale aj na zvýhodnenú cenu na vstup do sauny, zľavu do reštaurácie či zapožičanie máp a cyklomáp.

O ubytovaní

Rodinný Hotel Weiss *** sa nachádza v pokojnom prostredí vinárskej obce Lechovice na hlavnej trase Brno-Znojmo-Viedeň vedľa lechovického zámku a parku. Znojmo (16 km) pri NP Podyjí je vzdialené len 15 minút jazdy autom, za návštevu stoja tiež blízke rakúske termály Laa an der Thaya (25 km).

Kde budete spať?

Celková kapacita hotela je 33 lôžok. Ubytovaní budete v prakticky zariadenej izbe s WiFi a vlastnou kúpeľňou. V niektorých izbách je aj televízia a po predchádzajúcej dohode je možné prichystať romantickú výzdobu so sviečkami.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte hlavne na raňajkách (7:30 - 10:00 hodín), poobede sa sem vráťte na posedenie pri obľúbenom nápoji, pive či víne a drobnom občerstvení.

Súčasťou hotela je pivničná vináreň so salónikom, kde sa usporadúvajú riadené degustácie.

Hotel Weiss ***

Lechovice 56 , Lechovice
Česká republika

+420 602 222 360

weisshotel@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Zástavka
35 m

Tipy na výlet

Znojmo Tip na výlet

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Česku, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Čo nevynechať pri návšteve Znojma:

  • Znojemský hrad s Rotundou sv. Kateřiny
  • Radničnú vežu
  • Znojemské podzemie
  • Vydajte sa aj na prehliadkovú trasu po hradobnom opevnení alebo do expozície pivovarníctva.

V Znojme zažijete neopakovateľnú atmosféru aj počas kultúrnych podujatí, ktoré sa tu konajú v priebehu celého roka. Najznámejšie je septembrové Znojemské historické vinobranie, ďalej potom Májové slávnosti, letné Hudobný festival, júnové Pivné slávnosti či augustové Slávnosti uhoriek.

Viac informácií
Kostol sv. Mikuláša
Znojemské podzemie
Radničná veža Znojmo