Parádna letná dovolenka pred dvoch na 5 dní v Penzióne Rex priamo pri trblietajúcom sa jazere Lipno s polpenziou a Lipno Card pre celú rodinu. Lokalita plná zaujímavosti, ideálna na dovolenku pre dvoch alebo celú rodinu.

Pobyt na behu Lipna pre dvoch aj celú rodinu


Penzión Rex Vám poskytne príjemné zázemie pre strávenie pohodovej dovolenky. Všetky izby penziónu sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a WiFi. Z niektorých izieb je výhľad priamo na Lipno. Rodiny majú k dispozícii aj viac lôžkovú izbu a za príplatok aj detskú postieľku.

Okolie láka na výlety


Lipno a okolie je popretkávané cyklotrasami a turistickými trasami v nádhernej prírode na hraniciach s Nemeckom. Na bicykli môžete preskúmať celé Lipno – nachádzajú sa tu cyklotrasy s rôznym prevýšením, dĺžkou aj náročnosťou. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky a nordic walkingu a nechýba ani možnosť spoznávania Šumavy po niektorej trase pre in-line korčule.

Pre odvážlivých milovníkov športu odporúčame vyskúšať windsurfing. Požičovňu aj školu nájdete priamo na brehu Lipna, hneď vedľa jachtárskeho klubu.

Unikátom, ktorým sa Lipno môže pochváliť, je cesta pod korunami stromov s najdlhším suchým tobogánom v Čechách. Taký výhľad len tak niekde nenájdete !

S Lipno card ušetríte


Súčasťou balíčka je aj Lipno card – zľavy pre celú rodinu. Využite napríklad 100% zľavu do detského kútika Playworld v Lipne na Vltavou, 15-30% zľavu do Aquaworld Lipno vrátane sauny, alebo 20% zľavu na návštevu  krokodýlej farmy Protivín.

Mnoho zliav uplatníte tiež v Českom Krumlove vzdialenom od penziónu len 23 km. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Růžena D.)

Vše u toho pobytu bylo perfektní, ať obsluha, polopenze vynikající. Paní majitelka velice vstřícná. Dáváme 1*.

Skvelé (Rita ?.)

Pobyt byl příjemný. Pouze bych doporučila změnu v nabídce večeří k polopenzi. Dle starších recenzí je nabízen již roky stejný nabídkový list s výběrem 10-ti jídel. Pokud by se někdy chtěl člověk vrátit v jiném termínu, musí vybrat z toho stejného.

Vynikajúce (Jiří V.)

Spokojenost byla veliká. Klidný pokoj a hlavně super jídlo. Jen počasí se moc nepovedlo :-(

Vynikajúce (Nikola P.)

Pobyt odpovídal popisu. Velmi se nám líbilo prostředí. Strava byla v dostatečném množství.

Vynikajúce (Irena S.)

Všechno super. Večeře výběr z 10 jídel převážně minutky. Myslím že si vybere každý.

Vynikajúce (Mária A.)

Příjemné prostředí, pokoje uklizené, jídlo vynikající. Byla jsem překvapena výběrem z deseti minutek k večeři. Plně doporučuji.

Vynikajúce (jarmila K.)

Naprostá spokojenost, majitele příjemní, ubytování čisté, strava naprosto luxusní. Pan majitel výborně vaří. Okolí penziónu nádherné, doporučuji všem.

Skvelé (Jiří B.)

Pension byl u silnice, ano odpovídal, ano obdrželi, služby "OK", "OK", byli jsme na kolech, dobrou fyzičku.

Skvelé (Ivona ?.)

Milý a ochotný personál spíše domácího typu, jídlo dobré a chutné, večer výběr z deseti minutek. Pokoje čisté. Doporučuji.

Vynikajúce (Anna ?.)

Prostředí hotelu bylo výborné,naši známí byli ale zklamaní pokojem (č.4), kde byla malá teráska bez výhledu do zahrady. Byla tam zástěna z rákosu, která při dešti dělala rámus, pokoj šel špatně větrat. Personál hotelu byl velmi vstřícný, ochotný a milý, služby vynikající, strava také.