Parádna letná dovolenka pred dvoch na 5 dní v Penzióne Rex priamo pri trblietajúcom sa jazere Lipno s polpenziou a Lipno Card pre celú rodinu. Lokalita plná zaujímavosti, ideálna na dovolenku pre dvoch alebo celú rodinu.

Pobyt na behu Lipna pre dvoch aj celú rodinu


Penzión Rex Vám poskytne príjemné zázemie pre strávenie pohodovej dovolenky. Všetky izby penziónu sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a WiFi. Z niektorých izieb je výhľad priamo na Lipno. Rodiny majú k dispozícii aj viac lôžkovú izbu a za príplatok aj detskú postieľku.

Okolie láka na výlety


Lipno a okolie je popretkávané cyklotrasami a turistickými trasami v nádhernej prírode na hraniciach s Nemeckom. Na bicykli môžete preskúmať celé Lipno – nachádzajú sa tu cyklotrasy s rôznym prevýšením, dĺžkou aj náročnosťou. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky a nordic walkingu a nechýba ani možnosť spoznávania Šumavy po niektorej trase pre in-line korčule.

Pre odvážlivých milovníkov športu odporúčame vyskúšať windsurfing. Požičovňu aj školu nájdete priamo na brehu Lipna, hneď vedľa jachtárskeho klubu.

Unikátom, ktorým sa Lipno môže pochváliť, je cesta pod korunami stromov s najdlhším suchým tobogánom v Čechách. Taký výhľad len tak niekde nenájdete !

S Lipno card ušetríte


Súčasťou balíčka je aj Lipno card – zľavy pre celú rodinu. Využite napríklad 100% zľavu do detského kútika Playworld v Lipne na Vltavou, 15-30% zľavu do Aquaworld Lipno vrátane sauny, alebo 20% zľavu na návštevu  krokodýlej farmy Protivín.

Mnoho zliav uplatníte tiež v Českom Krumlove vzdialenom od penziónu len 23 km. 

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (ŠÁRKA ?.)

Vše odpovídalo popisu penzionu. Čistý, klidný penzion, milý personál, chutné jídlo, herní prvky pro děti, dostatek místa pro uložení kola. Rádi se klidně zase někdy vrátíme.

Vynikajúce (Anna ?.)

Prostředí hotelu bylo výborné,naši známí byli ale zklamaní pokojem (č.4), kde byla malá teráska bez výhledu do zahrady. Byla tam zástěna z rákosu, která při dešti dělala rámus, pokoj šel špatně větrat. Personál hotelu byl velmi vstřícný, ochotný a milý, služby vynikající, strava také.

Vynikajúce (Pavel H.)

Líbilo se nám prostředí penzionu, ubytování i chování personálu. Strava byla výborná (zejména vynikající sumec). Jediné, co se úplně nevyvedlo, bylo počasí. To ovšem nelze ovlivnit. Jinak naprostá spokojenost. Dalším zákazníkům bych určitě doporučil zajet na Lipno na vyhlídku v korunách stromů a do Českého Krumlova.

Vynikajúce (Daniel M.)

Maximální spokojenost, výborně ubytování, na to že jsme byli v termínu v týdnu sami, perfektní jídlo, snídaně + večeře, vřele doporučuju. Majitel je zároveň velmi dobrý kuchař, koření a bylinky pěstuje na zahrádce, penzión je rodinný podnik a je to znát. Pobyt jsme si náramně užili a rádi se vrátíme.

Vynikajúce (Petra T.)

Ubytování bylo příjemné, personál sympatický a ochotný, jídlo výborné. Zejména nám chutnal vynikající sumec. Doporučujeme všem.

Vynikajúce (Irena S.)

Všechno super. Večeře výběr z 10 jídel převážně minutky. Myslím že si vybere každý.

Vynikajúce (Lenka B.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Penzion byl čistý a ubytování plně vyhovující cca 100 metrů od vody. Personál velice ochotný a příjemný. Jídlo chutné a velký výběr. Tento penzion doporučuji.

Vynikajúce (Jaroslav R.)

Vše na výbornou, ubytování, strava, počasí - prostě všechno super. Doporučuji všem.

Vynikajúce (Mária A.)

Příjemné prostředí, pokoje uklizené, jídlo vynikající. Byla jsem překvapena výběrem z deseti minutek k večeři. Plně doporučuji.

Vynikajúce (Miroslav V.)

Prostředí penzionu bylo velmi příjemné, odpovídalo popisu. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi, strava byla vynikající. Personál ochotný, příjemný. Vše překonalo naše očekávání, proto můžu penzion REX všem doporučit. Dalším zákazníkům bych chtěl doporučit výlet do Českého Krumlova, nebo stezku v korunách stromů, ale hlavně hlavně si vzít sebou velký košík na houby.