Užite si krásny pobyt s deťmi v horách len pár krokov od vodnej nádrže Horní Bečva v útulnom Hoteli Cherry. Spríjemnia vám ho raňajky alebo polpenzia v tunajšej poctivej reštaurácii, útulné izby s vlastnou kúpeľňou alebo pobyt v hotelovej soľnej jaskyni.

O ubytovaní

Dvojhviezdičkový Hotel Cherry sa nachádza v malebnej horskej obci Horní Bečva v chránenej krajinnej oblasti Moravskoslezských Beskýd. Len pár krokov hoteli (250 m) sa rozprestiera nádrž Horní Bečva, o niečo ďalej (17 km) hora Čertův mlýn alebo najvyššia hora Beskýd Lysá hora (28 km). Vyberať však môžete z ďalších 31 beskydských tisícoviek. Po ceste napríklad na Rozhľadňu Veľký Javorník (22 km) alebo hrad Hukvaldy (35 km) sa napite vody zo studničky Sachovka a nakoniec ochutnajte trebárs Vizovickú trnkovú omáčku alebo Valašský frgál. V zime prejdite na bežkách Beskydskú magistrálu, zalyžujte si v okolitých ski areáloch Rališka, Sachovka, Kubiška alebo Bílá (v okolí 2 - 12 km).

Kde budete spať?

Z celkovej kapacity hotela 60 lôžok budete ubytovaní v jednej z dvoch, troch a štvorlôžkových izieb. Nájdete v nej okrem pohodlných postelí tiež TV a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC a umývadlom.

Na čom si pochutnáte?

Jednoduchosť, rozmanitosť, čerstvé suroviny, vynikajúce české pokrmy a spokojný stravník - to sú piliere tejto tradičnej beskydskej reštaurácie. Kde inde by ste mali ochutnať zemiakové placky, knedle alebo napríklad poctivú kapustnicu? Práve tu!

Lyžovanie v Beskydách Tip na výlet

Turisticky atraktívna chránená krajinná oblasť Moravskoslezských Beskýd a Javorníkov ponúka veľa špičkovo vybavených lyžiarskych areálov s najmodernejšími vlekmi. Do Beskýd sa oplatí zájsť rovno na pár dní, aby ste mohli vyskúšať čo najviac ski areálov i bežeckých tratí. Pre návštevníkov sú pripravené ski areály so zjazdovkami s umelým zasnežovaním, ktoré sú pravidelne upravované, nechýbajú ani detské vleky či nočné osvetlenie pre večerné lyžovanie. Iste vás poteší výborná dostupnosť autobusom až k vlekom.

Kam na lyže v Beskydách?

  • Ski Malenovice má k dispozícii 5 zjazdoviek, nechýba večerné osvetlenie, detský park a lyžiarska škôlka.
  • Ski areál Bílá je unikátny tým, že okrem zjazdoviek si užijete tiež bežkárske trate, na ktoré je priamo napojený.
  • Ski areál Soláň je zameraný predovšetkým na rodiny s deťmi a pýši sa zjazdovkou vo výške 816 m n. m.
  • Ski areál Opálená ponúka okrem detského parku, snowparku a dvoch zjazdoviek tiež lyžiarsku školu a požičovňu lyží.
  • Ski areál Synot - Kyčerka sa môže chváliť 2,5 km zjazdových tratí s 9 vlekmi, ktoré sú schopné odbaviť až 6,5 tisíc osôb každú hodinu.
  • Ski areál Razula prepája spoločným skipasom 6 lyžiarskych areálov: Kohútka, Kyčerka, Karolinka, Jezerné a Machůzky.
Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Fínska sauna pre 4 osoby vás poteší nielen v zime a soľná jaskyňa, ktorá blahodarne pôsobí proti mnohým chorobám, taktiež.

Hotel Cherry **

Horní Bečva 470, Horní Bečva
Česká republika

+420 775 508 663

hotelcherry@post.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 90 Kč/deň + platný očkovací preukaz
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,2 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
26 km
Zjazdovka
2 km