Vyskúšajte si na vlastnej koži, aké to je na chvíľu bývať v luxusnom kúpeľnom hoteli, ktorý k svojmu pobytu bežne využívajú prezidenti a zahraničné hviezdy. Vo svetoznámom karlovarskom päťhviezdičkovom hoteli Imperial sa o vás postarajú s profesionalitou a ústretovosťou zároveň. Posilnia tu vaše zdravie až 12 rôznymi zdravotnými procedúrami aj výbornými pokrmami v rámci polpenzie, a k tomu všetkému môžete využívať hotelového wellness a Sportcentrum úplne bez obmedzení. Tento pobyt vyžaduje uplatnenie štátneho voucheru do kúpeľov!

O ubytovaní

Hotel Imperial *****, postavený už na začiatku 20. storočia, sa radí nielen medzi najluxusnejšie hotely, ktoré ubytovávajú slávne osobnosti, ale aj medzi významné karlovarské pamiatky. Týči sa nad historickým centrom mesta ako majestátny zámok, je obklopený krásnym parkom a vedie k nemu historická lanovka. Aj vďaka nej to máte priamo do centra len na pár minút cesty. K najväčšiemu prameňu termálnej vody Vřídlo alebo ku Kostolu sv. Márie Magdalény je to len 400 metrov, k Tržnej kolonáde alebo Mlýnskej kolonáde zase len 500, respektíve 700 metrov.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z dvojlôžkových izieb Superior, odkiaľ sa budete môcť pokochať nádherným výhľadom buďto na Karlove Vary alebo les. V každej izbe nájdete komfortnú posteľ s kvalitnými matracmi, satelitnú TV, telefón, WiFi, minibar, župan a papuče, menšie posedenie a vlastnú kúpeľňu s vaňou, umývadlom, fénom, kozmetickým zrkadlom, toaletou aj bidetom. Väčšina izieb má naviac aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

K hotelu patria restaurant Prague a kaviareň Vienna s cukrárňou. V každej z nich sa o chuťové bunky klientov postará tím profesionálnych kuchárov, cukrárov a ďalšieho kvalifikovaného personálu.

Kde budete relaxovať?

V Hoteli Imperial ***** si budete môcť dopriať mnohé kúpeľné terapie, ako sú napríklad minerálne kúpele, masáže, oxygenoterapia a kozmetické služby. K dispozícii je tiež vírivka, sauna a nachádza sa tu športové centrum s fitness centrom a tenisovými kurtmi. Na mieste nechýba ani kaderníctvo.

Hotel Imperial *****

Libušina 1212/18, Karlovy Vary
Česká republika

+ 420 353 203 111

reception@spa-hotel-imperial.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 600 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
400 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,2 km
Zástavka
0,3 km