Vydajte sa na pobyt do Žďáru nad Sázavou, ktorý nájdete v očarujúcej krajine s rybníkmi, skalami a mnohými turistickými trasami. V Hoteli Jehla *** neďaleko Zelenej hory (UNESCO) si pochutnáte na polpenzii a tiež si užijete odpočinok v soľnej jaskyni, saune či bazéne.

O ubytovaní

Chcete si oddýchnuť v objatí prírody na Vysočine? Ubytujte sa v Hoteli Jehla *** v Žďári nad Sázavou, ktorý je na dohľad od Pútnického kostola sv. Jána Nepomuckého na Zelenej hore zapísaného na zozname UNESCO. V blízkom okolí sa potom ďalej nachádza Socha Mamlasa (1,7 km), Hospodársky dvor Lyra (2,2 km) alebo Zámok Žďár nad Sázavou (2,4 km). Blízko to budete mať tiež do centra mesta (1 km) či k Pilskej vodnej nádrži (3,3 km), kde si užijete prírodné kúpanie. K najbližšiemu ski areálu Harusák to potom budete mať len 12 km.

Kde budete spať?

Na každej izbe a apartmáne je káblová televízia, WiFi pripojenie, minibar, posedenie a vlastná kúpeľňa so sprchou. Niektoré izby majú aj lodžiu.

Na čom si pochutnáte?

Na raňajkách formou bufetu a skvelej večeri si pochutnáte priamo v hotelovej reštaurácii, kde sa podávajú pokrmy českej i medzinárodnej kuchyne.

Hotel Jehla + ***

Kovářova 4, Žďár nad Sázavou
Česká republika

+420 731 150 659

recepce@hoteljehla.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik (menšie plemená) za poplatok 50 Kč/noc, väčšie plemená po dohovore.
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zástavka
100 m
Zjazdovka
11 km