Vydajte sa na pobyt do Prahy a ubytujte sa v Hoteli Krystal ***, z ktorého to budete mať blízko do prírody, na letisko aj do historického centra mesta. V cene sú raňajky formou bufetu a tiež pobyt pre dieťa do 12 rokov zdarma.

O ubytovaní

Hotel Krystal *** nájdete v pokojnej časti Prahy neďaleko prírody - blízko je Divoká Šárka (800 m), obora Hviezda (1,5 km), park Ladronka (2,5 km), ale tiež letisko (10 km) a historického centrum Prahy (7,5 km), od ktorého vás delia 4 zastávky. Napríklad k Pražskému hradu či Karlovmu mostu dôjdete MHD do 25 minút. Mimochodom zastávka vlaku, autobusu i metra je len 300 m od hotela.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 200 novo zrenovovaných izieb. Každá izba je komfortne vybavená a ponúka WiFi pripojenie, satelitnú televíziu s plochú obrazovkou, chladničku, posedenie, balkón a kúpeľňu s fénom a vaňou či sprchou. Na izbu Standard a Superior je možné umiestniť jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa každé ráno podávajú raňajky formou bohatého bufetu. Kedykoľvek počas dňa si tu však môžete dať niečo dobré, alebo sem zájdite na obed či večeru. Kuchyňa sa špecializuje na české i medzinárodné špeciality. K dispozícii je tiež Lobby bar s bohatou ponukou nápojov.

Hotel Krystal ***

Hotel Krystal ***

José Martího 407/2 , Praha
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 200 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zastávka
100 m
Aquapark
27 km