Ubytujte sa v srdci Krkonošského národného parku a budete mať všetky jeho krásy na dosah. Horský Hotel Velveta *** v Špindlerovom Mlýne vám okrem polpenzie ponúkne aj vstup do Rímskych kúpeľov. Do vírivky, sauny alebo na masáž sa môžete tešiť napríklad po jednom z výletov na zapožičaných bicykloch či kolobežkách.

O ubytovaní

Hotel Velveta *** sa nachádza v pokojnej časti Špindlerovho Mlýna. Z jednej strany hotelového areálu tečie horská bystrina Budský potok, z druhej strany Labe. NP Krkonoše budete mať ako na dlani či už sa ho vydáte objavovať pešo alebo na bicykli.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v prakticky zariadených dvoj až štvorlôžkových izbách s kobercom, televíziou a WiFi, súčasťou všetkých izieb je vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom. Radosť vám urobí balkón s krásnym výhľadom na krkonošské lesy.

Na čom si pochutnáte?

Na domáce raňajky formou bufetu a servírované dvojchodové večere sa môžete tešiť priamo v hotelovej reštaurácii, v letnej sezóne je k dispozícii terasa so slnečníkmi.

Kde budete relaxovať?

Za relaxáciou sa vydajte do wellness centra, ktoré je ladené do štýlu Rímskych kúpeľov s vírivkou, saunou, parným kúpeľom, solárnou lúkou, ochladzovacími a relaxačnými sprchovými kabínami aj masážnou vaňou. Objednať si môžete tiež masáž od skúseného maséra.

Cestujete s deťmi?

Deti poteší detské ihrisko pri hoteli, a predovšetkým veľká lúka a potoky ideálne na objavovanie i hranie.

Niečo naviac

Pri hoteli vám bude k dispozícii ohnisko s posedením a ihrisko na volejbal.

Hotel Velveta ***

Labská 110 , Špindlerův Mlýn
Česká republika

+420 731 480 872

hotelvelveta@gmail.com

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zástavka
0,5 km
Aquapark
9 km
Zjazdovka
0,5 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn