Navštívte obľúbené dovolenkové miesto v južných Čechách - Lipno. Pri ubytovaní v Penzióne N.10 Frymburk *** si pochutnáte na domácej polpenzii a všetky krásy regiónu budete mať na dosah. V penzióne vám tiež zapožičajú bicykle, ktoré sú pre objavovanie Šumavy ideálnym dopravným prostriedkom, a aby ste žiadnu atrakciu nemuseli vynechať, dostanete tiež zľavovú Lipno Card.

O ubytovaní

Penzión N.10 Frymburk sa nachádza v centre mestečka Frymburk pri priehrade Lipno v Južných Čechách. Miestna pláž je najkrajšou piesočnou plážou na Lipensku.

Navštíviť môžete aj gotickú pamiatku Vítkův kámen (6,7 km) na druhom brehu priehrady a využiť prevoz, Lipno nad Vltavou (4 km) s mnohými atrakciami alebo rozprávkový Český Krumlov (20 km ).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvoj až štvorlôžkových priestranných a moderne vybavených izbách. K dispozícii sú aj mezonetové apartmány pre päť až šesť osôb. V každej izbe a apartmáne nájdete televíziu, kúpeľňu so sprchou a miesto na posedenie.

Na čom si pochutnáte?

V prízemí penziónu sa nachádza klimatizovaná reštaurácia, kde sa servírujú jedlá českej i medzinárodnej kuchyne a vybrať si môžete aj z širokej ponuky vín. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večere výberom z menu.

Niečo naviac

Lipno je ideálnou lokalitou pre cykloturistiku. Bicykle si môžete požičať priamo v penzióne.

Penzion N.10 Frymburk

Frymburk 10, Frymburk
Česká republika

+420 702 090 616

frymburk.10@seznam.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Vzdialenosť od jazera
0,5 km
Zástavka
0,5 km
Aquapark
8,5 km
Zjazdovka
1,5 km