Už ste boli v Jindřichovom Hradci? Neobíďte toto juhočeské historické mesto a ubytujte sa v Penzióne U Tkadlen priamo pod hradom a zámkom Jindřichův Hradec. Počas pobytu pre vás budú každé ráno pripravené kontinentálne raňajky. Využiť môžete tiež 50% zľavu na vstup do gobelínovej dielne. Mesto a jeho okolie však ponúka oveľa viac.

O ubytovaní

Penzión U Tkadlen v priestoroch bývalých kožiarskych domov sa nachádza pri rieke Nežárke priamo pod hradom a zámkom Jindřichův Hradec.

V centre juhočeského mesta budete mať v dochádzkovej vzdialenosti tiež Múzeum Jindřichohradecka, Dom gobelínov či Zámockú maštaľ a celý rad útulných kaviarní.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 9 dvoj až štvorlôžkových štandardne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa podávajú servírované kontinentálne raňajky a podľa zvolenej varianty tiež servírované jednotné večere. Penzión po predchádzajúcej dohode zohľadní vašu prípadnú diétu. Pri penzióne je možné grilovanie.

Niečo naviac

Penzión požičiava bicykle aj loďky na rieke Nežárke. Dohodnúť si tu môžete aj prehliadku svetovo preslávených gobelínových dielní.

Penzion U Tkadlen

Penzion U Tkadlen

Pod Hradem 7/IV , Jindřichův Hradec
Česká republika

+420 384 321 348

utkadlen@centrum.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 50 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Jindřichův Hradec

Jindřichův HradecTip na výlet

Jindřichův Hradec patrí medzi očarujúce juhočeská mestá s pútavou históriou a významnými pamiatkami. K prechádzkam láka historické centrum pri ktorom sa nachádza jeden zo symbolov mesta rybník Vajgar.Dominantou centra je kostol Nanebovzatia Panny Márie, ktorý pretína 15. poludník východnej dĺžky. Kostolná veža je v letných mesiacoch prístupná pre návštevníkov a po zdolaní 153 schodov ponúka krásny výhľad na mesto a okolie.

Čo nevynechať pri návšteve Jindřichovho Hradca?

  • Hrad a zámok Jindřichův Hradec
  • Zámocký mlýn
  • Kostol sv. Jana Křtitele
  • Za návštevu určite tiež stojí Múzeum Jinřichohradecka, kde nájdete slávne Krýzovy jesličky, ktoré tvoria najväčší ľudový mechanický betlehem na svete a sú zapísané v Guinnessovej knihe rekordov.

Nezabudnuteľný zážitok si odnesiete z výletu do pôvabných zákutí Českej Kanady, ktorý ponúka Jindřichohradecká úzkokoľajka.

Viac informácií
Hrad a zámok Jindřichův Hradec
Hrad a zámok Jindřichův Hradec
CHKO Třeboňsko
CHKO Třeboňsko
Třeboň
Třeboň