Oddýchnite si v Penzióne Grasel *** s polpenziou v niekoľkokrát ocenenej dedine Nové Syrovice na Vysočine. Pamiatky v Znojme, Telči aj Třebíči budete mať na dosah rovnako ako krásnu prírodu v NP Podyjí s Vranovskou priehradou. Večery si užijete vo vírivke či v bazéne so soľnou vodou a ďalšie wellness služby si môžete dopriať s výraznou zľavou.

O ubytovaní

Třebíč, ale aj Telč alebo Znojmo sú od Nových Syrovic na Vysočine vzdialené približne 30 minút pohodlnej jazdy autom. Rodinný Penzión Grasel *** v tejto niekoľkokrát ocenenej dedine je teda priamo na strategickej križovatke a skvelou možnosťou ubytovania pre vás, ak chcete preskúmavať hneď niekoľko krás Českej republiky. Okrem spomenutých miest navštívte aj Fintice (14 km) so svojím barokovým zámkom, Vranovskú priehradu (17 km) či Národný park Podyjí (27 km).

Kde budete spať?

Okrem objasnenia pôvodu slova "grázel" sa ale v Nových Syroviciach dočkáte vkusného podkrovného ubytovania v jednej z 2 - 5 lôžkových izieb Comfort, polpenzie aj wellness služieb. Všetky izby Comfort sú vybavené základným nábytkom, ale i televíziou, chladničkou a trezorom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s fénom, uterákmi a županmi.

Na čom si pochutnáte?

Na polpenziu pozostávajúcu prevažne z českej tradičnej kuchyne sa môžete tešiť priamo v reštaurácii penziónu. Večera si dokonca budete môcť vybrať z 3 jedál alebo klasického jedálnička.

Třebíč Tip na výlet

Ak plánujete potulky po Česku, rozhodne by ste nemali minúť Třebíč , ktorý sa pýši vzácnymi historickými kúskami aj tretím najväčším námestím u našich susedov. Toto mesto plné pamiatok UNESCO sa nachádza na západe Moravy, v juhovýchodnom cípe kraja Vysočina. Má veľmi bohatú históriu, jeho počiatky siahajú až k roku 1101.

Čo patrí medzi skvosty Třebíča?

  • Bazilika sv. Prokopa
  • Zámocký areál (Valdštejnský zámok-předzámčí)
  • Benediktínsky kláštor

Určite nevynechajte ani Židovskú štvrť, Zadnú synagógu, Dom Seligmanna Bauera, Karlovo námestie, Mestskú vežu a Veterný mlyn.

Třbíč má čo ponúknuť aj pokiaľ ide o prírodu a odpočinok - nachádza sa v jednej z ekologicky najčistejších oblastí Českej republiky. Za relaxáciou zamierte do bazéna či Riečnych kúpeľov Polanka.

Viac informácií

Kde budete relaxovať?

Po výletoch do okolia a blízkeho NP Podyjí si doprajte relax vo wellness Penzióne Grasel ***. Čaká vás tu vnútorný bazén so slanou vodou, vonkajšia vírivka a masážne kreslo. Penzión ponúka aj služby certifikovanej masérky a vstup do infrasauny.

Penzion Grasel

Nové Syrovice 141, Nové Syrovice
Česká republika

+ 420 775 704 669

ubytovani@dajpr.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5,6 km
Vzdialenosť od mora/jazera/kúpeľov
20 km
Zástavka
1,3 km
Aquapark
29 km
Zjazdovka
27 km