Ubytujte sa v samotnom centre Prahy v jednom z moderných apartmánov v Royal Court Apartments v časti Nové mesto. Apartmány majú vlastnú vybavenú kuchynku a ubytovať sa môžete aj s deťmi. Tešte sa aj na skvelé raňajky, fľašu vína a možnosť priplatiť si luxusné wellness.

Moderné apartmány v centre Prahy

Royal Court Apartments nájdete v samotnom centre Prahy v časti Nové mesto. Zastávka metra (I.P. Pavlova) je len 2 minúty chôdze od apartmánov a na Václavské námestie dôjdete do 10 minút. V tesnej blízkosti je veľa skvelých miest - Park Folimanka s krytom, Pravoslávny chrám sv. Kataríny Alexandrijskej, Námestie Mieru a niekoľko krásnych kostolov.

Užite si ubytovanie v jednom z komfortne a štýlovo zariadených apartmánov. Okrem pohodlnej postele, televízora, WiFi pripojenia, trezoru a vlastnej kúpeľne má každý apartmán vlastnú vybavenú kuchynku a jedálenský stôl so stoličkami. Niektoré sú navyše vybavené klimatizáciou. Za príplatok sa môžete ubytovať vo väčších apartmánoch až pre 6 osôb.

Chutné raňajky a prepychové wellness

Každé ráno si pochutnáte na croissante a káve, na prízemí potom nájdete menšiu štýlovú kaviareň. V okolí je veľa reštaurácií, kam môžete vyraziť na obed či večeru. Za príplatok je možné využiť luxusné wellness centrum, ktoré sa nachádza v Royal Court Hoteli (450 m) a ponúka vírivku, saunu a relaxačné lehátka.

Tipy na výlet

Václavské námestie

Pôvodnému stredovekému trhovisku Konský trh, dnes druhému najdlhšiemu námestiu v republike, dominuje jazdecká socha svätého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštevu určite stojí tiež historická budova týčiaca sa nad ňou - Národné múzeum. "Václavák" bol ústredným miestom Nežnej revolúcie aj ďalších historických udalostí ako napríklad vyhlásenie vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicou Na Příkopě obchodným centrom Prahy.

Aquapalace Praha

Chcete si na chvíľu oddýchnuť od historických pamiatok a naopak sa poriadne vyblázniť s deťmi? Potom navštívte Aquapark Aquapalace v Čestliciach, ktorý je zárukou skvelého dňa pre všetky generácie. Kým deti si tu môžu užiť tobogány, kĺzačky aj umelé vlnobitie, rodičia si určite radi oddýchnu v saunovom a wellness svete plnom relaxu a procedúr.

Tancujúci dom

České hlavné mesto je známe pre svoje historické budovy, moderný Tancujúci dom sa však už tiež stal neoddeliteľnou súčasťou jeho podoby. Zrealizovanie návrhu Franka Gehryho a Vlada Miluniča inicioval Václav Havel, projekt si získal pozornosť po celom svete. V tancujúcom dome, ktorý leží pri brehu Vltavy, sa nachádza galéria, reštaurácia, bar aj hotel.

Royal Court Apartments

Legerova 48, Praha
Česká republika

+420 725 702 326

apartments@royalcourthotel.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 12:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po predchádzajúcej dohode za poplatok 270 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané