Lákajú vás hory, ale chcete tiež relaxovať? Užite si pobyt v Penzióne Vápenka, kde máte k dispozícii aj vstup do wellness s vírivkou a saunou. Stravovanie je formou polpenzie.

Penzión v krásnej prírode a s wellness

Penzión Vápenka je pokojné miesto na relaxáciu v jednom z najzachovalejších údolí Krkonôš - Hornom Maršove. Pobyt tu si užijete v dvojici, s celou rodinou aj so psíkmi, ktorí sú vítaní a je im k dispozícii rozľahlá záhrada.

Ubytovaní budete v pohodlných izbách s vlastným sociálnym zaířzením a WiFi pripojením.

Ráno vás čakajú raňajky formou bufetu, kde okrem iného nájdete aj čerstvo upečené domáce žemle. Ďalšie pokrmy ochutnáte v rámci večerí, ktoré si okrem prvého večera vyberiete z dvoch jedál.

Skvele sa zrelaxujete vďaka vstupu do wellness v penzióne. K dispozícii je veľká vírivka a parná sauna, ktorá prospeje vašej imunite. Odpočívať môžete v priestoroch wellness aj len tak na lehátku.

K dispozícii je ďalej plne vybavená herňa s hračkami pre najmenších a futbalom a biliardom pre väčších návštevníkov.

Turistika v Krkonošskom národnom parku

Svaly si pretiahnete buď jazdou na bicykli, alebo prechádzkami po krásach Krkonôš. Rozhodne je čo obdivovať. Podniknete výlet do Malej Úpy, na Sněžku alebo do Peci pod Sněžkou, kde vás zabaví napríklad Relaxpark s lanovými atrakciami. Blízko je to aj do poľských Krkonôš, ktoré ukrývajú nádherné vodopády a horské plesá.

Tipy na výlet

Ski resort Černá hora - Janské Lázně

Ski areál v Jánských Lázních je súčasťou najväčšieho ski rezortu v Česku a za pomoci rolby Skitour môžete prejsť priamo do areálu Pece pod Sněžkou, kde vám tiež platí skipas. Čaká tu na vás jediná osemmiestna kabínková lanovka v ČR a zjazdové trate všetkých obtiažností. Okolie ponúka aj mnoho kilometrov upravovaných bežeckých tratí alebo unikátnu 3,5 km dlhú sánkarsku dráhu.

Ski resort Černá Hora - Pec

Užite si najväčší lyžiarsky rezort v českých horách, ktorý so svojimi 41 km nemá konkurenciu. Lyžiarsky areál v Peci pod Sněžkou vám ponúkne 12 km zjazdoviek a navyše je špeciálnou rolbou Skitour priamo prepojený s Janskými Lázněmi, kde môžete využiť jednotný skipas. Vďaka rozmanitosti jednotlivých zjazdoviek si tu príde na svoje naozaj každý. Tešiť sa môžete aj na funpark, najväčší snowpark aj najdlhšie večerné lyžovanie v Česku.

Snowtubing park Špindlerův Mlýn

200 metrov dlhé snehové koryto, zdravá dávka adrenalínu a vy - to je Snowtubing park v Špindlerovom Mlyne. Ak ste už unavení z lyžovania a bežkovanie, môžete vyskúšať túto skvelú zimnú zábavu pre celú rodinu. Jedna jazda vás vyjde na 30 Kč, ak sa vám zážitok zapáči, môžete si ich kúpiť rovno desať za zvýhodnenú cenu 200 Kč. Snowtubing vďaka kvalitnému osvetlenie funguje aj vo večerných hodinách.

Penzion Vápenka

Horní Albeřice 13, Horní Maršov
Česká republika

+420 702 152 060

info@penzionvapenka.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/pobyt
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,27/5
Celkom 11 hodnotení