Lákajú vás hory, ale chcete tiež relaxovať? Užite si pobyt v Penzióne Vápenka, kde máte k dispozícii aj vstup do wellness s vírivkou a saunou. Stravovanie je formou polpenzie.

Krkonošský národný park Tip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií

Penzión v krásnej prírode a s wellness

Penzión Vápenka je pokojné miesto na relaxáciu v jednom z najzachovalejších údolí Krkonôš - Hornom Maršove. Pobyt tu si užijete v dvojici, s celou rodinou aj so psíkmi, ktorí sú vítaní a je im k dispozícii rozľahlá záhrada.

Ubytovaní budete v pohodlných izbách s vlastným sociálnym zaířzením a WiFi pripojením.

Ráno vás čakajú raňajky formou bufetu, kde okrem iného nájdete aj čerstvo upečené domáce žemle. Ďalšie pokrmy ochutnáte v rámci večerí, ktoré si okrem prvého večera vyberiete z dvoch jedál.

Skvele sa zrelaxujete vďaka vstupu do wellness v penzióne. K dispozícii je veľká vírivka a parná sauna, ktorá prospeje vašej imunite. Odpočívať môžete v priestoroch wellness aj len tak na lehátku.

K dispozícii je ďalej plne vybavená herňa s hračkami pre najmenších a futbalom a biliardom pre väčších návštevníkov.

Turistika v Krkonošskom národnom parku

Svaly si pretiahnete buď jazdou na bicykli, alebo prechádzkami po krásach Krkonôš. Rozhodne je čo obdivovať. Podniknete výlet do Malej Úpy, na Sněžku alebo do Peci pod Sněžkou, kde vás zabaví napríklad Relaxpark s lanovými atrakciami. Blízko je to aj do poľských Krkonôš, ktoré ukrývajú nádherné vodopády a horské plesá.

Penzion Vápenka

Horní Albeřice 13, Horní Maršov
Česká republika

+420 702 152 060

info@penzionvapenka.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/pobyt
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,7 km
Zastávka
5 km
Zjazdovka
0,3 km

Tipy na výlet