Prežite Vianoce netradične a vydajte sa s celou rodinou na dovolenku do Krkonôš. Ubytovaní budete v Hoteli Alfonska ***, ktorý si pre vás pripravil štedrovečernej večeri s sladkosťami, ale aj popoludňajšiu kávu s dezertom. Pre najmenších je tu detský kútik, pre väčšie zase okolie plné skvelých zimných aktivít.

Hotel na svahu blízko centra

Hotel Alfonska *** sa nachádza na Benecku a poskytuje ubytovanie v izbách s vlastným sociálnym zariadením, TV/SAT a WiFi pripojením.

Centrum Benecka je odtiaľ vzdialené asi 30 minút chôdze. Príjemnou prechádzkou tak dorazíte k reštauráciám a barom, zájsť si tu môžete aj na diskotéku alebo na bowling.

Stravovanie je zabezpečené v reštaurácii, kde vám pripravia jedlá českej a medzinárodnej kuchyne. Hotel vychádza v ústrety aj požiadavkám na diétnu stravu či osobitný režim.

Tipy na výlet

Ski areál Herlíkovice - Bubákov

Vyrazte si užiť parádnu rodinnú lyžovačku v spojených areáloch Herlíkovice - Bubákov, kde nájdete celkom 12,5 km tratí rôznych stupňov obtiažností. Čaká vás tu tiež atraktívne večerné lyžovanie, dve štvorsedačkové lanovky aj detský park. Z vrcholu lanovky Žalý potom máte výborný prístup k bežeckým tratiam na Benecko a Horní Mísečky.

Špindlerův Mlýn

Najznámejšie české horské stredisko nájdete rozosiate v nadmorskej výške 575 - 1 555 m n. m. V mestečku nájdete všetko, čo potrebujete - výborné reštaurácie, bary a mnoho ďalších aktivít. Za videnie určite stojí železobetónový most a kostol sv. Petra a Pavla. Hlavná lyžiarska a bežkárska sezóna tu je zvyčajne od novembra do apríla.

Aquapark Špindlerův Mlýn

Nenechajte sa rozhodiť rozmarmi počasia. Celoročne otvorený aquapark je tým správnym miestom na rodinný relax. Kým deti sa vybláznia na až 72 metrov dlhých tobogánoch, rodičia si môžu užiť vírivku, sauny alebo masáže.

Hotel Alfonska ***

Štěpanická Lhota 7, Benecko
Česká republika

+420 774 838 998

hotel.alfonska@email.cz

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
3,83/5
Celkom 12 hodnotení