Nechajte sa hýčkať v pivných kúpeľoch

Kleopatrine kúpele Poděbrady vám poskytnú jedinečnú chmeľovú relaxáciu. Je známe, že pivo má silné detoxikačné účinky a zároveň pôsobí regeneračne na vlasy, kožu a nervovú sústavu.

Ku kúpeľu naviac môžete popíjať pivo Bernard, aby ste liečivé účinky podporili aj zvnútra. Okrem kúpeľa sa môžete tešiť aj na chmeľovú masáž, minerálny obklad a relax na lôžku.

Pobyt je skrátka ideálny pre veľkých milovníkov tohto zlatého moku. Dovolenku v pivných kúpeľoch si ale užijú aj ľudia, ktorých trápi každodenný stres v práci a chcú na chvíľku vypnúť a dopriať si netradičný oddych.

Prechádzky po kúpeľnej kolonáde a ďalšie pamiatky

Na prechádzky sa vydajte do lesoparku alebo do centra mesta na kúpeľnú kolonádu. Náučný chodník s deviatimi zastávkami vás prevedie okolitými prírodnými krásami. Uvidíte rezerváciu Libický luh s tôňami a slepými riečnymi ramenami. Nevynechajte ani najstaršiu časť mesta - Námestie kráľa Jiřího.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Marie V.)

Vše bylo OK, recepční i další personál velice ochotný. Prostředí domácké-doporučuji všem.

Skvelé (Renata P.)

Splněno co bylo nabídnuto. Personál příjemný. Spokojenost, až na parkování. V pobytu bylo uvedeno zdarma, ale byl vyinkasován poplatek. Ale vzhledem k možnostem parkování jsme si rádi za rezervaci připlatili. Navíc to bylo pár korun.

Skvelé (Libuše K.)

Pobyt se nám velice líbil, obdrželi jsme vše. Personál příjemný a strava OK. Při koupeli v pivní kádi bylo výborné pivo.

Skvelé (Eva ?.)

Ubytování nebylo poskytnuto v hotelu Soudek, jak bylo uvedeno na kuponu ale bylo prostorné a hezké. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi. Na kuponu byla uvedena pouze snídaně, byla naprosto v pořádku. Personál byl ochotný. Doporučila bych více procedur a je-li uvedeno, že se jedná o pivní lázně, ráda bych pivní lázně. Lázeň tam byla, snad bylinková, nebyla nepříjemná ale určitě ne pivní.