O ubytovaní

Penzión Nino Espresso sa nachádza v Starom Měste pri Uherskom Hradišti v dojazdovej vzdialenosti od niekoľkých krásnych zámkov. Vydajte sa do Slováckeho múzea, vyblázniť sa môžete v miestnom aquaparku. V dosahu sú aj cyklotrasy vedúce okolo rieky Moravy a Baťovho kanála.

Kde budete spať?

Ubytovanie ponúka 9 novo zariadených izieb, kde okrem moderného nábytku nájdete LED televízor, WiFi pripojenie, minibar a kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v budove nájdete tiež reštauráciu a kaviareň, kde pripravujú kávu z kvalitných zŕn z celého sveta. V reštaurácii pripravujú skvelú pizzu aj denné menu, každé ráno vás budú čakať raňajky formou bufetu.

Slovácko Tip na výlet

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických i kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednom z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čo nevynechať pri návšteve Slovácka?

  • Hrad Buchlov
  • Zámok Buchlovice
  • pútnické miesto Velehrad

Vydajte sa aj do Archeoskanzenu Modrá, Uherského Hradišťa alebo Veselí nad Moravou. V Starém Měste navštívte Pamätník Veľkej Moravy a unikátnu Kovozoo.

Viac informácií

Penzion Nino Espresso

Hradišťská, Staré Město
Česká republika

725 994 534

info@ninoespresso.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zástavka
0,3 km
Aquapark
2,3 km