Slovácko pre milovníkov kávy a historických hradov a zámkov! V Penzióne Nino Espresso budete mať všetko pohodlie, raňajky, raz za pobyt pizzu a kaviareň priamo pri nose. Na výlety láka hrad Buchlov, zámok Buchlovice či pútnické miesto Velehrad.

Penzión pre milovníkov komfortu a kávy

Penzión Nino Espresso sa nachádza v Starom Meste pri Uherskom Hradišti, naviac tiež v dojazdnej vzdialenosti od niekoľkých krásnych zámkov. Ubytovanie ponúka deväť novozariadených izieb, kde okrem moderného nábytku nájdete kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, LED TV a WiFi pripojenie zadarmo.

Priamo v budove nájdete okrem penziónu tiež reštauráciu a kaviareň, kde pripravujú nápoje z kvalitných zŕn z celého sveta. Nemusíte sa tak báť ani o svoj žalúdok, v reštaurácii pripravujú skvelú pizzu aj denné menu. V cene balíka máte navyše raňajky formou bufetu.

Výlety za históriou

Nudiť sa rozhodne nebudete. Staré Mesto a okolie má bohatú históriu siahajúcu až do čias Veľkej Moravy, preto si tu tiež môžete prezrieť archeologické nálezy z tej doby. V okolí vás môže zaujať hneď niekoľko hradov a zámkov, za históriou tunajšieho regiónu sa potom vydajte do Slováckeho múzea v Uherskom Hradišti. Prípadne sa môžete vyblázniť v miestnom aquaparku.

Celoročne sa v Uherskom Hradišti koná veľa zaujímavých akcií, ktoré lákajú návštevníkov zo širokého okolia. Aké akcie Uherské Hradiště ponúka sa môžete pozrieť TU.

Dodatočné info

  • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

  • Dieťa od 3 rokov 500 Kč/noc na prístelke vrátane raňajok (po predchádzajúcej dohode).

  • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne .
  • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
  • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

  • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Naděžda V.)

Hotel se nám líbil, odpovídal popisu, obdrželi jsme vše, co bylo na kuponu uvedeno, strava nám vyhovovala, personál byl ochotný a vstřícný, dalším zájemcům doporučujeme krásné cyklostezky podél Baťová kanálu a řeky Moravy.

Skvelé (Martina V.)

Penzion je nový, pěkně zařízený. V restauraci dobře vaří, pizza byla také skvělá. Obsluha příjemná. Bohužel při našem pobytu byl asi nějaký problém s odpady, takže nám pobyt znepříjemňoval zápach na pokojích. V pokoji situovaném k hlavní cestě je slyšet provoz, ale s tím jsme počítali :) Penzion Nino Espresso můžu doporučit, určitě bych se sem vrátila.

Vynikajúce (Ivana K.)

Prostředí ubytování - super. Strava - výborná. Personál - velmi ochotný. Tip na výlet - zámek Buchlovice, Velehrad, Živá voda v Modré, Archeoskanzen Modrá, Baťův kanál - půjčovna lodí. KOVOZOO Staré Město u Uher. Hradiště.

Tipy na výlet

Pamätník Veľkej Moravy v Starom Meste

Pamätník Veľkej Moravy v Starom Meste

Pamätník Veľkej Moravy vznikol na základoch prvej objavenej kamennej veľkomoravskej stavby na našom území. Kostol "Na Valach" okolo seba zhromažďoval cez 2000 hrobov, čo z miestneho cintorína robí najrozsiahlejšiu nekropolu Veľkej Moravy. Expozícia pamätníka spája historické objavy s multimediálnymi prvkami, nebudú sa teda nudiť deti ani dospelí.

Slovácko

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště je nielen srdcom Slovácka, ale aj krásnym historickým mestom na rieke Morave, ktoré rozhodne stoji za návštevu v akomkoľvek ročnom období. Zhliadnuť môžete Galériu Slováckeho múzea, Masarykovo námestie a barokový kostol sv. Františka Xaverského alebo Starú radnicu. V okolí mesta nájdete tiež cyklotrasy a turistické chodníky.