Vinohrady všade, kam sa pozriete, krásna príroda ako stvorená pre cyklistiku a veľa zaujímavých výletných cieľov, to je južná Morava. V Hoteli Weiss sa môžete tešiť na neobmedzenú konzumáciu vína a ďalšie výhody.

Obľúbený hotel v skvelej lokalite

Hotel Weiss *** leží v pokojnom prostredí v obci Lechovice na hlavnej trase Brno-Znojmo-Viedeň. Okolitú krásnu prírodu južnej Moravy dopĺňa veľa možností výletov pešo, na bicykli aj autom.


Hotel je víťazom Czech Hotel Awards 2012 pre Juhomoravský kraj.


Ubytovaní budete v pohodlných izbách s vlastným sociálnym zariadením a WiFi. V niektorých izbách je televízia a po dohovore možno prichystať tiež romantické prostredie so sviečkami.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na moravskej kuchyni, rybách, steakoch a samozrejme vynikajúcim moravskom víne od vinárov z blízkeho okolia.

Nepodceňte teda prípravu a prečítajte si náš článok, kde sa dozviete, ako sa spracováva vínna réva, aké víno si vybrať a ako ho správne degustovať. Celý článok nájdete TU .

Dodatočné info

 • Dieťa do 1,9 rokov zdarma vrátane stravy a zapožičania postieľky.

 • Deti od 2 rokov 180 Kč (cca 6,7 €)/noc na prístelke, 350 Kč (cca 13 €)/noc na posteli, stravu je nutné doplatiť.

 • Ďalšia dospelá osoba 350 Kč (cca 13 €)/noc, stravu je nutné doplatiť.

 • Možnosť riadenej degustácie za príplatok (nutné overiť dátum vopred).

 • Raňajky sa podávajú od 7:30 do 9:00 hodín, večera do 22:00 hodín, v nedeľu do 20:00 hodín.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lucie Čeňková ?.)

Velmi příjemný personál, jídlo chutnalo. Jen nás mrzelo, že jsme prošvihli burčák, ale vínko nám moc chutnalo. Určitě pobyt můžu každému jen doporučit.

Vynikajúce (Jiří K.)

Vše proběhlo dle zakoupeného kuponu. Příjemný personál naše ubytování bylo na úrovni, kterou jsme očekávali a byli spokojeni.

Vynikajúce (Josef H.)

V hotelu Weiss jsme byly podruhé a opět super. Příjemné prostředí, velmi vstřícná paní majitelka i personál. Chutné jídlo a výborné víno z vlastních vinic.

Tipy na výlet

Pálava

Pálava

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.

Mikulov

Mikulov

Mikulov, malebné mestečko pod Pálavou, je nielen metropolou moravského vinárstva, ale aj historickou lokalitou plnou zaujímavých pamiatok a príležitostí na kultúrne vyžitie. Navyše leží v ideálnom mieste, ak chcete podnikať výlety do prírody, či už pešo, autom alebo na bicykli. Oblasť pretína viac ako 1 200 km dlhá sieť cyklistických trás, nájdu sa aj príležitosti na kúpanie a letné aj zimné športy.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.