Vinohrady všade, kam sa pozriete, krásna príroda ako stvorená pre cyklistiku a veľa zaujímavých výletných cieľov, to je južná Morava. V Hoteli Weiss sa môžete tešiť na neobmedzenú konzumáciu vína a ďalšie výhody.

Obľúbený hotel v skvelej lokalite

Hotel Weiss *** leží v pokojnom prostredí v obci Lechovice na hlavnej trase Brno-Znojmo-Viedeň. Okolitú krásnu prírodu južnej Moravy dopĺňa veľa možností výletov pešo, na bicykli aj autom.


Hotel je víťazom Czech Hotel Awards 2012 pre Juhomoravský kraj.


Ubytovaní budete v pohodlných izbách s vlastným sociálnym zariadením a WiFi. V niektorých izbách je televízia a po dohovore možno prichystať tiež romantické prostredie so sviečkami.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na moravskej kuchyni, rybách, steakoch a samozrejme vynikajúcim moravskom víne od vinárov z blízkeho okolia.

Nepodceňte teda prípravu a prečítajte si náš článok, kde sa dozviete, ako sa spracováva vínna réva, aké víno si vybrať a ako ho správne degustovať. Celý článok nájdete TU .

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (weisshotel@gmail.com, +420 602 222 360). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Možnosť riadenej degustácie za príplatok (nutné overiť dátum vopred).

 • Raňajky sa podávajú od 7:30 do 9:00 hodín, večera do 22:00 hodín, v nedeľu do 20:00 hodín.

 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne 13.9. - 15.9.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 1,9 rokov zdarma vrátane stravy a zapožičania postieľky.

 • Deti od 2 rokov 180 Kč (cca 6,7 €)/noc na prístelke, 350 Kč (cca 13 €)/noc na posteli, stravu je nutné doplatiť.

 • Ďalšia dospelá osoba 350 Kč (cca 13 €)/noc, stravu je nutné doplatiť.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jiří K.)

Vše proběhlo dle zakoupeného kuponu. Příjemný personál naše ubytování bylo na úrovni, kterou jsme očekávali a byli spokojeni.

Vynikajúce (Jiří K.)

Personál příjemný s ubytováním velice spokojený výborná kuchyně a pěkné výlety po okolí.

Vynikajúce (Dana ?.)

Prostředí příjemné, klidné, personální ochotný. K prohlídce Znojmo a Podyjí, vinici Šobes a Dyji.

Tipy na výlet

Pálava

Pálava

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.

Mikulov

Mikulov

Mikulov, malebné mestečko pod Pálavou, je nielen metropolou moravského vinárstva, ale aj historickou lokalitou plnou zaujímavých pamiatok a príležitostí na kultúrne vyžitie. Navyše leží v ideálnom mieste, ak chcete podnikať výlety do prírody, či už pešo, autom alebo na bicykli. Oblasť pretína viac ako 1 200 km dlhá sieť cyklistických trás, nájdu sa aj príležitosti na kúpanie a letné aj zimné športy.

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.