Zahoďte starosti za hlavu a užite si krásnu dovolenku v srdci Českého raja. Užite si polpenziu, zľavu pri návšteve zámku Hrubý Rohozec, bowling aj soľnú jaskyňu a množstvo ďalších možností výletov v okolí.

Pobyt v srdci Českého raja


Ubytovanie v Hoteli Paradis je ideálnym východiskovým bodom pre poznávanie krás Českého raja. Turnov leží približne 80 km od Prahy, 30 km od Mladej Boleslavy a 25 km od Liberca.

Hotel patrí medzi 10 najvýznamnejších historických budov mesta Turnov.  Súčasťou hotela je aj reštaurácia Divizna s letnou terasou, kde ochutnáte domácu českú kuchyňu a niekoľko druhov čapovaného českého piva.

V hoteli môžeme uschovať Vaše bicykle  alebo kočiare. Deti i rodičia určite ocenia detský kútik aj vonkajšie detské ihrisko.

Vďaka ubytovania v centre Turnova je všetko na dosah ruky - sauna, vírivka, solárium, multifunkčná športová hala, kino a letné kino. Priamo v budove hotela sa nachádza aj soľná jaskyňa.

Okolie ponúka množstvo prírodných krás


Český raj je názov pre územie v strednom Pojizeří, ktoré vyniká vysokou koncentráciou prírodných i historických pamiatok.

Za "srdce Slovenského raja" je tradične považovaný práve Turnov.  Hlavnými dominantami kraja je hora Kozákov a zrúcanina hradu Trosky. Významné sú tiež skalné mestá, predovšetkým Prachovské skaly, Příhrazské skaly, Hruboskalsko a rybníky, napr Žabakor, Komárovský rybník a rybníky v podtroseckých a podkosteckých údoliach.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ladislav H.)

Byli jsme příjemně překvapeni, ubytování velmi pěkné, příjemný a milý personál. Jídlo bylo velmi chutné a v dostatečném množství. Vyslovujeme velké plus. Děkujeme.

Vynikajúce (Libor K.)

Super hotel, čistý, ochotný personál, výtah, skvělá restaurace! Rádi se zase vrátíme!!

Skvelé (Jana R.)

Pobyt odpovídal popisu, co nám však hodně vadilo, hotel stojí přímo u hlavní cesty, která je hodně rušná, v noci nás auta hodně budily. Na to jsme upozorněni nebyli. Co se týká stravy, jídlo nebylo moc chutné, nevím jak vaří mimo polopenzi, ale naše jídla nám tedy moc nechutnaly.

Vynikajúce (Miroslav ?.)

Pobyt i služby splnily naše očekávání, kromě drobných nedostatků jsme byly s pobytem spokojeni.

Vynikajúce (2 V.)

Byli jsme spokojeni s ubytováním i stravováním.Personál byl velmi ochotný a vstřícný . Okolní příroda nádherná,rádi se sem vrátíme. Doporučujeme.