Dovolenka v Tábore, srdci južných Čiech, pre dvoch na 3 – 8 dní. K tomu každodenné bohaté raňajky, fľaša vína, káva a zákusok. Preskúmajte mesto na rieke Lužnici a všetky krásy Jihočeského kraja.

Ubytovanie v hoteli Slávia v Tábore

Moderne zariadený hotel v centre historického meste Tábor Vám ponúka príjemné ubytovanie v kompletne vybavených izbách. Všetky izby sú vybavené novým nábytkom, majú vlastnú kúpeľňu a WC, TV a Wi-Fi pripojenie.

Priamo v hoteli Slávia sa nachádza nefajčiarska kaviareň Slávia, manikúra, pedikúra, kozmetický a kadernícky salón. Parkovisko v dvore hotela je k dispozícií všetkým návštevníkom zdarma. Do historického centra mesta je to len 15 minú pokojnou chôdzou. 

Celoročná dovolenka v krásnej prírode južných Čiech


Južné Čechy patria pre svoju malebnú prírodu, množstvo rybníkov na kúpanie a pre svoje historické bohatstvo k najlákavejším miestam v Česku. Tábor, bývalé husitské mesto, v sebe skrýva množstvo pamiatok – Žižkovo námestie, vež Kotnov či Bechyňskú bránu. Za návštevu stojí taktiež Botanická záhrada, ZOO Tábor – Větrovy, podzemie a nespočetne veľa múzeí (Múzeum čokolády a marcipánu, Múzeum Lega...). V Tábore sa nachádza aj letný vonkajší bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábore ďalej navštívte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimovom Ústí či Jindřichův Hradec. Skvelý zážitok na Vás čaká v Chýnovskej jaskyni s farebnými, mramorovými stenami.

Okolie môžete spoznávať taktiež pri peších prechádzkach, prechádzkach na bicykli, hipoturistike na farme v Cunkove či pri splavovaní Lužnice.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva F.)

S pobytom v hoteli Slávia sme boli maximálne spokojní. Izba bola čistá, útulná, personál hotela ústretový a priateľský, vždy ochotný poradiť a pomôcť. Raňajky boli pestré, navyše podávané v štýlovej kaviarni so zaujímavými reprodukciami na stenách. V rámci nášho pobytu (spojili sme 2 vouchery 3 dni/2 noci) sme postíhali množstvo výletov nielen v centre prekrásneho mesta Tábor, ale i v okolí. Do centra je to fakt na skok a v blízkosti je dostatok obchodov s potravinami i kvalitných reštaurácií v dobrých cenových reláciách. Možno jedno odporúčanie hlavne na letné mesiace: na izbe by mohla byť aspoň menšia chladnička na vychladenie nápojov a uskladnenie malého občerstvenia. Inak to nemalo chybu! :-) Určite by som sa sem ešte rada vrátila!

Vynikajúce (Marie H.)

Příjemní majitelé, snídaně vydatné a velký výběr, prostředí hotelu čisté a útulné.

Skvelé (Jiří K.)

Ubytování odpovídala nabídce, starší hotel po rekonstrukci, všude čisto, personál ochotný a příjemný. Umístění hotelu na strategický dobrém místě, všude relativně blízko.

Skvelé (Zdeněk J.)

Hotel blízko vlakového nebo autobusového nádraží nádraží kdo nemá auto, obdrželi jsme vše co bylo v kupónu uvedeno jen wifi na pokoji moc dobrý nebylo skoro vůbec, snídaně stejná každý den, okolí Tábora rozhledna Hýčkalka super, město Tábor skvělý, Hluboká nad Vltavou taky skvělý, víc se už nevešlo do našeho programu.

Skvelé (Dana M.)

Personál byl ochotný, poradil nám, kudy do Zeměráje, hotelový pokoj byl velmi pěkný a prostorný, snídaně dostačující.

Vynikajúce (Klára ?.)

Hotel byl hned u vlakového nádraží, takže odpadá problém hledání :) Přesto v noci díky těsnícím oknům doprava nerušila. Příjemný pokoj se základním vybavením, prostorná koupelna. Velmi sympatický personál.

Skvelé (Jana K.)

Prostředí hotelu bylo vyhovující, služby personálu hotelu byly velmi dobré, pouze vybavení hotelu trochu málo - na pokoji např. pouze 1 židle.

Skvelé (Marcela C.)

Naše očekávání bylo naplněno. Pokoje malé, čisté. Personál velmi příjemný, ochotný. Na snídaně jsme mohli chodit i po deváté hodině. Nejdříve nás vylekala poloha pokoje - okna směřující na nádraží, ale naštěstí nebyla horka, tak jsme mohli mít v noci zavřená okna, která dobře těsnila. Do centra to z hotelu není daleko. Jako rodina s třemi dětmi jsme využili možnost trojvstupenky do Muzea lega, čokolády a marcipánu a Housova mlejnu. Čtyřdenní pobyt byl akorát na prochození Tábora a jeho památek a návštěvu okolních zajímavých míst (Kozí hrádek, vila E. Beneše, Červená Lhota).

Vynikajúce (Jan R.)

Výhodná poloha u nádraží. Pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme to co bylo uvedeno na kupónu. Snídaně dostačující, pouze studená. Personál ochotný dát tipy na výlety. Doporučujeme výlet do Lázní Bechyně a návštěvu Muzea čokolády a marcipánu v Táboře. Problémem v tomto období by byli krkavci při otevřeném oknu, kteří dělají hluk. Při zavřeném okně nejsou slyšet. Bylo by dobré dovybavit pokoj ramínky.

Vynikajúce (Martina J.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, krásný čistý pokoj, velice příjemná obsluha a vše co bylo uvedeno, bylo na 100%splněno. Děkujeme.