Dovolenka v Tábore, srdci južných Čiech, pre dvoch na 3 – 8 dní. K tomu každodenné bohaté raňajky, fľaša vína, káva a zákusok. Preskúmajte mesto na rieke Lužnici a všetky krásy Jihočeského kraja.

Ubytovanie v hoteli Slávia v Tábore

Moderne zariadený hotel v centre historického meste Tábor Vám ponúka príjemné ubytovanie v kompletne vybavených izbách. Všetky izby sú vybavené novým nábytkom, majú vlastnú kúpeľňu a WC, TV a Wi-Fi pripojenie.

Priamo v hoteli Slávia sa nachádza nefajčiarska kaviareň Slávia, manikúra, pedikúra, kozmetický a kadernícky salón. Parkovisko v dvore hotela je k dispozícií všetkým návštevníkom zdarma. Do historického centra mesta je to len 15 minú pokojnou chôdzou. 

Celoročná dovolenka v krásnej prírode južných Čiech


Južné Čechy patria pre svoju malebnú prírodu, množstvo rybníkov na kúpanie a pre svoje historické bohatstvo k najlákavejším miestam v Česku. Tábor, bývalé husitské mesto, v sebe skrýva množstvo pamiatok – Žižkovo námestie, vež Kotnov či Bechyňskú bránu. Za návštevu stojí taktiež Botanická záhrada, ZOO Tábor – Větrovy, podzemie a nespočetne veľa múzeí (Múzeum čokolády a marcipánu, Múzeum Lega...). V Tábore sa nachádza aj letný vonkajší bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábore ďalej navštívte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimovom Ústí či Jindřichův Hradec. Skvelý zážitok na Vás čaká v Chýnovskej jaskyni s farebnými, mramorovými stenami.

Okolie môžete spoznávať taktiež pri peších prechádzkach, prechádzkach na bicykli, hipoturistike na farme v Cunkove či pri splavovaní Lužnice.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lenka B.)

Všichni byli příjemní.Nespokojená jsem byla pouze s výběrem zákusků ke kávě.Myslela jsem si,že když je káva se zákuskem součástí voucheru,že bude z čeho vybírat.

Vynikajúce (Libuše P.)

Velmi spokojeni, jenom úschovna kol byla velmi omezena, více jak 4 kola by se nevešly :-( .

Vynikajúce (Petra S.)

Hotel odpovídá fotkám a na víkend v Táboře ideální. Personál velmi milý a ochotný.

Vynikajúce (Paľo F.)

Jednoznačne - výborne. Ako s ubytovaním, tak s príjemnými ľuďmi, s ktorými sme sa stretli v Slávii, ale aj v meste Tábor. Skláňame hlavu nad čistotou mesta, s predavačmi po obchodoch i v reštauráciách, v premávke mestom i v okolí. Bol som na rozpakoch, že v Slávii na stole chýbali obrúsky, čo je v domácnosti bežné, ale - prepáčte- nikde som nevidel ....S BOHATÝMI SNÍDANEMI... To keby ste videli v Bojniciach hotel Regina- raňajky- prehnane bohaté a pritom ich propagujú ako polpenziu- švédske stoly, s bohatším výberom ako v Slávii, omeleta, vajíčka, pečená i varená klbása, párky, nespomeniem si hneď, ale snídane v Slávii by sa červenalo, biela káva, čierna káva, kakao, Nie sme s manželkou prieberčiví, ale - hodnotenie nie je nijako lichotivé - škoda...Manželka ešte dodáva - čistota na vysokej úrovni -výmena uterákov v kúpelni prekvapujúco častá a čistá...

Vynikajúce (Veronika K.)

Hotel za tuhle cenu dobrý, pokoj opravdu velký, snídaně trošku chudší, ale na 2 noci stačilo, na delším pobytu bych už nevěděla co jíst, stále stejné.

Skvelé (Ilona P.)

Prostředí hotelu čisté, dobré, odpovídající ceně. Skvělá poloha hotelu (vlak, autobus i centrum starého města na dosah). Personál vstřícný, milý, ochotný. Obdrželi jsme vše, co bylo garantováno kupónem. Zařízení pokoje jednoduché, ale naprosto dostačující. Doporučujeme ne příliš náročným zákazníkům, kteří se rádi vydají na výlety nebo za návštěvami památek krásného města Tábora.

Vynikajúce (Simona H.)

Prostředí hotelu odpovídalo 3*** standartu, personál byl velmi ochotný s poskytnutím informací. Jako plus hodnotím velké parkoviště.

Vynikajúce (Klára ?.)

Hotel byl hned u vlakového nádraží, takže odpadá problém hledání :) Přesto v noci díky těsnícím oknům doprava nerušila. Příjemný pokoj se základním vybavením, prostorná koupelna. Velmi sympatický personál.

Skvelé (Jana K.)

Prostředí hotelu bylo vyhovující, služby personálu hotelu byly velmi dobré, pouze vybavení hotelu trochu málo - na pokoji např. pouze 1 židle.

Vynikajúce (Anna D.)

Prostředí hotelu je pěkné,renovované,odpovídá popisu. Obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno na kuponu. Personál ochotný.