Dovolenka v Tábore, srdci južných Čiech, pre dvoch na 3 – 8 dní. K tomu každodenné bohaté raňajky, fľaša vína, káva a zákusok. Preskúmajte mesto na rieke Lužnici a všetky krásy Jihočeského kraja.

Ubytovanie v hoteli Slávia v Tábore

Moderne zariadený hotel v centre historického meste Tábor Vám ponúka príjemné ubytovanie v kompletne vybavených izbách. Všetky izby sú vybavené novým nábytkom, majú vlastnú kúpeľňu a WC, TV a Wi-Fi pripojenie.

Priamo v hoteli Slávia sa nachádza nefajčiarska kaviareň Slávia, manikúra, pedikúra, kozmetický a kadernícky salón. Parkovisko v dvore hotela je k dispozícií všetkým návštevníkom zdarma. Do historického centra mesta je to len 15 minú pokojnou chôdzou. 

Celoročná dovolenka v krásnej prírode južných Čiech


Južné Čechy patria pre svoju malebnú prírodu, množstvo rybníkov na kúpanie a pre svoje historické bohatstvo k najlákavejším miestam v Česku. Tábor, bývalé husitské mesto, v sebe skrýva množstvo pamiatok – Žižkovo námestie, vež Kotnov či Bechyňskú bránu. Za návštevu stojí taktiež Botanická záhrada, ZOO Tábor – Větrovy, podzemie a nespočetne veľa múzeí (Múzeum čokolády a marcipánu, Múzeum Lega...). V Tábore sa nachádza aj letný vonkajší bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábore ďalej navštívte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimovom Ústí či Jindřichův Hradec. Skvelý zážitok na Vás čaká v Chýnovskej jaskyni s farebnými, mramorovými stenami.

Okolie môžete spoznávať taktiež pri peších prechádzkach, prechádzkach na bicykli, hipoturistike na farme v Cunkove či pri splavovaní Lužnice.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jiří K.)

Ubytování odpovídala nabídce, starší hotel po rekonstrukci, všude čisto, personál ochotný a příjemný. Umístění hotelu na strategický dobrém místě, všude relativně blízko.

Skvelé (Jana K.)

Prostředí hotelu bylo vyhovující, služby personálu hotelu byly velmi dobré, pouze vybavení hotelu trochu málo - na pokoji např. pouze 1 židle.

Vynikajúce (Martina T.)

S ubytovaním sme boli spokojný. Príjemná, čistá izbyčka. Personál príjemný iba raňajky neboli až také bohaté, ked človek prišiel trošku neskôr moc sa mu neušlo (nedopĺňali). Napriek tomu sme aj tak nikdy neboli hladný.

Vynikajúce (Paľo F.)

Jednoznačne - výborne. Ako s ubytovaním, tak s príjemnými ľuďmi, s ktorými sme sa stretli v Slávii, ale aj v meste Tábor. Skláňame hlavu nad čistotou mesta, s predavačmi po obchodoch i v reštauráciách, v premávke mestom i v okolí. Bol som na rozpakoch, že v Slávii na stole chýbali obrúsky, čo je v domácnosti bežné, ale - prepáčte- nikde som nevidel ....S BOHATÝMI SNÍDANEMI... To keby ste videli v Bojniciach hotel Regina- raňajky- prehnane bohaté a pritom ich propagujú ako polpenziu- švédske stoly, s bohatším výberom ako v Slávii, omeleta, vajíčka, pečená i varená klbása, párky, nespomeniem si hneď, ale snídane v Slávii by sa červenalo, biela káva, čierna káva, kakao, Nie sme s manželkou prieberčiví, ale - hodnotenie nie je nijako lichotivé - škoda...Manželka ešte dodáva - čistota na vysokej úrovni -výmena uterákov v kúpelni prekvapujúco častá a čistá...

Skvelé (Dana M.)

Personál byl ochotný, poradil nám, kudy do Zeměráje, hotelový pokoj byl velmi pěkný a prostorný, snídaně dostačující.

Skvelé (zdenek L.)

Prostředí hotelu bylo dobré a odpovídal popisu, až na venkovní křik havranů. Měli jsme pokoj do parku kde hnízdili. Služby i personál jsou na dobré úrovni. Doporučuji výlet do Bechyně. Jsou zde lázně, zámek a vlakové spojení přímo od hotelu.

Vynikajúce (Martina J.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, krásný čistý pokoj, velice příjemná obsluha a vše co bylo uvedeno, bylo na 100%splněno. Děkujeme.

Skvelé (Josef V.)

Pobyt se vydařil, ubytování pěkné, personál ochotný. Hlášení vlaků bylo nepříjemné, ale to jsme věděli, že je hotel u nádraží.

Vynikajúce (Eva F.)

S pobytom v hoteli Slávia sme boli maximálne spokojní. Izba bola čistá, útulná, personál hotela ústretový a priateľský, vždy ochotný poradiť a pomôcť. Raňajky boli pestré, navyše podávané v štýlovej kaviarni so zaujímavými reprodukciami na stenách. V rámci nášho pobytu (spojili sme 2 vouchery 3 dni/2 noci) sme postíhali množstvo výletov nielen v centre prekrásneho mesta Tábor, ale i v okolí. Do centra je to fakt na skok a v blízkosti je dostatok obchodov s potravinami i kvalitných reštaurácií v dobrých cenových reláciách. Možno jedno odporúčanie hlavne na letné mesiace: na izbe by mohla byť aspoň menšia chladnička na vychladenie nápojov a uskladnenie malého občerstvenia. Inak to nemalo chybu! :-) Určite by som sa sem ešte rada vrátila!

Vynikajúce (Jiří C.)

Velmi příjemný pobyt v centru u vlakového i autobusového nádraží, parkování ve dvoře hotelu - super