Dovolenka v Tábore, srdci južných Čiech, pre dvoch na 3 – 8 dní. K tomu každodenné bohaté raňajky, fľaša vína, káva a zákusok. Preskúmajte mesto na rieke Lužnici a všetky krásy Jihočeského kraja.

Ubytovanie v hoteli Slávia v Tábore

Moderne zariadený hotel v centre historického meste Tábor Vám ponúka príjemné ubytovanie v kompletne vybavených izbách. Všetky izby sú vybavené novým nábytkom, majú vlastnú kúpeľňu a WC, TV a Wi-Fi pripojenie.

Priamo v hoteli Slávia sa nachádza nefajčiarska kaviareň Slávia, manikúra, pedikúra, kozmetický a kadernícky salón. Parkovisko v dvore hotela je k dispozícií všetkým návštevníkom zdarma. Do historického centra mesta je to len 15 minú pokojnou chôdzou. 

Celoročná dovolenka v krásnej prírode južných Čiech


Južné Čechy patria pre svoju malebnú prírodu, množstvo rybníkov na kúpanie a pre svoje historické bohatstvo k najlákavejším miestam v Česku. Tábor, bývalé husitské mesto, v sebe skrýva množstvo pamiatok – Žižkovo námestie, vež Kotnov či Bechyňskú bránu. Za návštevu stojí taktiež Botanická záhrada, ZOO Tábor – Větrovy, podzemie a nespočetne veľa múzeí (Múzeum čokolády a marcipánu, Múzeum Lega...). V Tábore sa nachádza aj letný vonkajší bazén a krytý plavecký bazén.

V okolí Tábore ďalej navštívte zámky Orlík a Červená Lhota, hrad Zvíkov, Benešovu vilu v Sezimovom Ústí či Jindřichův Hradec. Skvelý zážitok na Vás čaká v Chýnovskej jaskyni s farebnými, mramorovými stenami.

Okolie môžete spoznávať taktiež pri peších prechádzkach, prechádzkach na bicykli, hipoturistike na farme v Cunkove či pri splavovaní Lužnice.

Hotel Slávia ***

Husovo náměstí 591/7, Tábor
Česká republika

+420 381 201 840

info@hotel-slavia.net

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode za poplatek 120 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,5 km
Zastávka
20 m
Zjazdovka
13 km