Penzión Hippoclub Lednice*** v blízkosti lednického zámku (UNESCO) vrátane romantickej jazdy kočiarom k Minaretu. Penzión sa nachádza v podzámku v bývalom lichtenštajnskom statku pri vstupe do zámockého parku.

Dovolenka v Lednici na 5, 6, alebo 7 dní


Odpočinkový pobyt v pokojnej lokalite na Južnej Morave v penzióne Hippoclub Lednice len pár metrov od zámockej záhrady a lednického zámku (UNESCO). Súčasťou izieb je vlastné sociálne zariadenie. V blízkosti nájdete detské ihrisko, kde si Vaše dieťa môže užiť aj jazdu na poníkovi až do zámockej záhrady. Súčasťou balíčku je tiež romantická jazda k lednickému Minaretu v kočiari ťahanom koňmi. 

Lednicko- valtický areál a ďalšie krásy južnej Moravy


Známy Lednicko- valtický areál je zapísaný v zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. V Lednici nájdete tiež kúpete, kde môžete relaxovať pri rôznych procedúrach a skrášľovacích kúrach. 

Pokiaľ by Vám Lednice nestačila, vydajte sa na výlet do chránenej krajinnej oblasti Pálava, k vodnej nádrži Nové Mlyny, do malebného Mikulova s krásnym zámkom, či do neďalekého termálneho kúpaliska v rakúskom Laa an der Thaya. 

Penzion Hippoclub Lednice

ul. 21. dubna 4, Lednice na Moravě
Česká republika

Rezervace emailem

penzion@hippoclub.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,56/5
Celkom 64 hodnotení