Parádny pobyt pre dvoch s polpenziou v modernom Penzióne u Zajíčků pri známej priepasti Macocha na južnej Morave. Perfektné pre cyklo dovolenku – v okolí je množstvo príležitostí na výlety v Moravskom krase. Platnosť až do decembra.

Cyklo pobyt v parádnom penzióne na južnej Morave


Penzión u Zajíčků nájdete v Mokrej, kúsok od Brna a zároveň v malebnej krajine pri údolí Říčky a neďaleko Moravského krasu s priepasťou Macocha.

Moderný penzión ponúka ubytovanie v komfortne vybavených izbách s vlastným sociálnym zariadením. Nechýba ani štýlová, rustikálna, v okolí vyhlásená reštaurácia s domácou kuchyňou, kde si vychutnáte polpenziu. 

Okolie penziónu je pretkané hustou sieťou cyklociest, takže bicykle si rozhodne doma nenechávajte – v okolí je stále čo spoznávať. V lete sa môžete osviežiť na vonkajšom kúpalisku len 3 minúty chôdze od penziónu.

V okolí sa nudiť určite nebudete


Nie len cyklotrasy ale samozrejme tiež turistické trasy nájdete v blízkom okolí penziónu. Skvelé výlety ponúka CHKO Moravský kras. Rozhodne sa na výlet vydajte k Macoche, ktorá je najväčšou priepasťou tohto typu ako v Česku, tak i v celej strednej Európe.

Ďalší unikát nájdete hneď vedľa a tým sú Punkevní jeskyně, ktoré sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v Česku. Pri prehliadke jaskyní sa budete plaviť na loďkách po rieke Punkve a dostanete sa až na dno Macochy.

Ďalej odporúčame:

  • Mohyla Mieru ako pripomienka Bitky u Slavkova
  • Křtiny s nádherným barokným chrámom Jména Panny Marie ( Národná kultúrna pamiatka), arborétom, zámkom, kúpaliskom ...
  • Vyškov, kde nájdete aquapark a ako zaujímavosť pre deti tiež Dinopark
  • Brno – Špilberk, katedrála sv. Petra a Pavla, Vila Tugendhat, podzemie mesta a nespočetne ďalších pamiatok

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Dagmar M.)

Vše odpovídalo popisu pobytu, jídlo dobré, velmi ochotný a vstřícný personál, jen uložení kol nebylo podle našich představ (kolem kuchyně, prostor pouze na 4 kola pod širým nebem ve dvoře, který odemykal na požádání personál). Ale jinak spokojenost, vše umocnilo krásné, slunečné počasí. Za zprostředkování velmi děkuje - D. Malá

Skvelé (Zuzana B.)

Okolie a prostredie penziónu vyhovovalo popisu, spokojenosť z našej strany bola, nakoľko sme si mohli so sebou vziať i psíka. Takisto z personálnej stránky penziónu ok, ubytovanie a strava tiež vyhovujúce - zodpovedajúca finančnej stránke. Výlety Blansko - priepasť Macocha + jaskyňe, na Moravský kras sa dá pozrieť viacerými očkami :-).

Vynikajúce (Martina K.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Popis odpovídal realitě. Hezké prostředí, čisto, útulno.

Skvelé (Milada G.)

Prostředí bylo velmi pěkné, rovněž jídlo bylo dobré, personál ochotný. Jediný nedostatek - při příjezdu na pokoji nebyly ručníky ani osušky, ani mýdlo. Museli jsme si říct, řekli, že jim to nedovezla prádelna, večer nám nakonec dali alespoň 2 ručníky ale nic víc.

Skvelé (Jana M.)

Zodpovedalo očakávanému, nebolo by zlé aj manželskú posteľ mať v izbe, strava chutná, porcie veľké, v nedeľu k raňajkám nebola zelenina, k párkom len kečup, postrádali sme horčicu. Treba upozorniť, že do Macochy sa objednáva dopredu.

Vynikajúce (Romana M.)

Naprostá spokojenost s ubytováním, stravou. Velmi příjemný a ochotný personál. Doporučuji!

Skvelé (Petr P.)

Pobyt odpovídal popisu. Se službami penzionu jsme byli moc spokojený. Slušné ubytování, dobré snídaně a večeře.

Skvelé (Markéta ?.)

Ochotný personál. Čisto. Pro výlety na kolo ideální. Klidné prostředí. Chutné jídlo a dobré víno. Co bude k večeři víte max 30 minut předem. Na výběr z jídla není. Záleží na kuchařovi, co zrovna uvaří. V případě, že dané jídlo nechcete, je možné si vybrat z jídelního lístku něco jiného, ale zaplatit plnou cenu :( Dvakrát po sobě jsme měli stejnou večeři, protože se kuchaři nedomluvili... Snídaně OK.

Vynikajúce (Marie M.)

Penzion byl nově zrekonstruován, vše bylo čisté a upravené. Snídaně formou samoobsluhy /dobrý nápad/, večeře teplé jídlo.

Skvelé (Libuše J.)

Ubytování bylo pořádku, snídaně také a večeře se nám nelíbilo,že nebyli schopni nás seznámit jaké jídlo se bude servírovat. Po večeři jsme měli dostat 2 deci vína. Servírovali jen bílé. Až po dotazu další den bylo i červené.