Vydajte sa do romantického Toskánska a užite si taliansku kuchyňu, miestne víno i krásy neďalekej Florencie. Bývať budete v kempingu Il Poggetto, kde na vás čakajú útulné mobilheimy vhodné pre 2 až 4 osoby. Zábavu si užijete vo vonkajších bazénoch.

O ubytovaní

Kemp Il Poggetto sa nachádza v srdci Toskánska, ktoré je považované za jednu z najkrajších oblastí Talianska. Užijete si tu perfektnú dovolenku v obklopení vinohradov a olivových hájov. Centrom oblasti je 20 km vzdialená Florencia, ktorá láka na svoje stredoveké a renesančné architektonické pamiatky a významné umelecké zbierky. Historické jadro Florencie je zapísané na Zozname kultúrneho dedičstva UNESCO. Ďalšími významnými mestami s mnohými pamiatkami sú Seina (70 km), Boloňa (120 km) a Pisa so slávnou šikmou vežou (120 km). Okrem vynikajúcej domáce talianskej kuchyne v Toskánsku na každom kroku ochutnáte miestny olivový olej a červené víno Chianti, ktoré je nezjnámějším talianskym vínom.

Kde budete spať?

Čaká na vás ubytovanie v moderne vybavenom mobilheime s terasou. Nájdete tu všetko, čo k svojmu pohodliu potrebujete. K vybaveniu patrí klimatizácia, WiFi pripojenie, satelitná televízia a rozkladacia pohovka. Súčasťou je tiež plne vybavená kuchynka s chladničkou, varičom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a riadom. Nechýba ani vlastná kúpeľňa s uterákmi.

Mobilheim Single je vhodný pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 12 rokov, ktoré sa vyspí na rozkladacom gauči. Mobilheim Standard je potom ideálny až pre 6 osôb, nájdete tu dve spálne až pre 4 dospelé osoby a väčší priestranný gauč vhodný až pre 2 deti.

Kde budete relaxovať?

Dostatok zábavy i odpočinku si užijete pri veľkom vonkajšom bazéne.

Cestujete s deťmi?

Na deti čaká množstvo hier na vonkajšom ihrisku. V letnej sezóne prebiehajú v kempe zábavné animačné programy.

Kemp Il Poggetto

Via Il Poggetto 143, , Troghi, Toskania
Taliansko

+48661640640

info@smallcamp.coop

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
1. auto zdarma, 2. auto 5 €/deň

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
12 km
Vzdialenosť od jazera
4,3 km