Láka vás dovolenka pri mori, ale chcete si ju urobiť podľa vlastných predstáv? Vo Ville Rossela len 400 metrov od pláže sa vás ubytuje až šesť, budete mať svoj pokoj, vybavenú kuchyňu a možnosť grilovania na záhrade. V okolí si užijete plno pamiatok.

Vila so záhradou a kuchyňou v Lido Adriano

Villa Rossella je útulný prázdninový dom pre vašu dovolenku pri mori v Taliansku. Vilu môže využívať až šesť ľudí, čo je ideálny počet pre veľkú rodinu alebo skupinu priateľov.

V spoločných priestoroch nájdete obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, práčku a kuchynský kút so sporákom.

Vonku si užijete priestory záhrady a terasu, je tu tiež skvelé zázemie na grilovanie. Vziať so sebou môžete aj vašich domácich miláčikov a nemusíte sa báť, že by obťažovali iných hostí. Na pláž dôjdete za pár minút, čo je dobrá správa predovšetkým pre nedočkavé deti.

Tipy na výlet

Ravenna

Ravenna je hlavným mestom provincie Ravenna a významné postavenie mala už v minulosti, kedy bola v 5. storočí istý čas dokonca sídlom Rímskej ríše. Najväčší rozkvet zažívala počas vlády cisára Valentiniana III., kedy boli postavené mnohé cirkevné pamiatky, vyzdobené nádhernými mozaikami sčasti v antickom štýle, sčasti už v byzantskom. Mesto je známe práve svojím vzácnym mozaikovým umením, ktoré zobrazuje predovšetkým výjavy zo Starého a Nového zákona a v Európe nemá obdobu. Jedinečná zbierka ôsmich raných kresťanských stavieb bola zapísaná na zoznam UNESCO.

Comacchio

Talianske letovisko Comacchio leží v provincii Ferrara, kde sa rozprestiera na 13 piesočnatých ostrovčekoch v zálive Valli di Comacchio. Splavným kanálom je potom prepojené aj s námorným prístavom Porto Garibaldi. Vďaka množstvu kanálov tak mesto pripomína Benátky. Na rozdiel od slávnejších Benátok sa však v uličkách Comacchia nemusíte predierať davmi turistov. História mestečka siaha až do 6. storočia, kedy bolo významným prístavom, nájdete tu tiež veľa krásnych architektonických pamiatok. Symbolom mesta je most Trepponti z roku 1634, ktorý spája dohromady päť ostrovov.

Villa Rossella

Viale Amedeo Modigliani 15, Lido Adriano
Taliansko

0544494339

info@lidoadriano.com

Check in
od 16:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel nie je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci miláčik 50 €/pobyt
Platba kartou
Platba kartou nie je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané