Pobyt v najkrajšej časti Talianska–Toskánsku–pre dvoch v luxusnom, rodinnom hoteli Borgo I Tre Baroni**** v horách Národného parku Casentino. Raňajky, neobmedzený vstup do bazénu a welcome drink. Možnosť dokúpiť lekcie varenia alebo ochutnávku vín.

O ubytovaní

Hotel Borgo I Tre Baroni **** je rodinný hotel s tradíciou siahajúcou až do roku 1900. Rezort leží nad údolím Casentino v rovnomennom národnom parku a poskytuje výhľad na údolie a stredoveký hrad Poppi (5 km), na ktorý dohliadnete z väčšiny izieb, reštaurácie i od posedenia pri bazéne. Hotel je citlivo zrekonštruovaný v štýle typickej toskánskej architektúry s terakotovými podlahami, dreveným nábytkom, strešnou terasou a tradičnými dekoráciami. Priateľská atmosféra a perfektné službypre rodinu Baroni na prvom mieste. Na výlet sa vydajte do krásnych mestečiek ako je Arezzo (45 km), Siena (100 km), San Gimignano (112 km) a, samozrejme, Florencia (65 km) , ktorá je plná nádherných pamiatok. Ujsť si nenechajte námestie Piazza del Duomo, katedrálu Santa Maria del Fiore či radnicu Palazzo Vecchio. V blízko ubytovania sú aj ďalšie parádne pamiatky - vodopády Passo Fangacci (13 km), kláštor Eremo Di Camaldoli (13 km), kostol San Pietro a Romena (20 km) a kláštor La Verna (40 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Superior, ktorý je zariadený praktickým nábytkom v toskánskom štýle a nachádza sa na prízemí. Nájdete tu aj televíziu a minibar. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchou či vaňou, fénom, bidetom a toaletnými potrebami. Romantický nádych pobytu dodá krb, ktorým sa dá v zime prikúriť.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky sa podávajú formou bufetu, kde nájdete domáce pečivo, koláče a toasty, ďalej vajcia, syr, šunku, ovocie, jogurty i nápoje. Počas dňa je k dispozícii talianska reštaurácia Mater , ktorú odporúča aj Michelinský výber v kategórii "Najlepšia talianska kuchyňa" a dopriať si tu môžete fantastickú večeru.

Kde budete relaxovať?

K odpočinku využijete relaxačné posedenie s knižnicou. V lete si ale viac užijete vonkajší bazén, ktorý je obklopený záhradou a budete z neho mať panoramatický výhľad do údolia.

Niečo naviac

Hotel sa označuje ako „pet friendly“, a tak na dovolenku pokojne vezmite aj svojho psieho miláčika.

Borgo I Tre Baroni ****

Borgo I Tre Baroni ****

Via di Camaldoli 52 , Poppi
Taliansko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok podľa veľkosti
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km