Borgo I Tre Baroni ****

Borgo I Tre Baroni ****

Via di Camaldoli 52, Poppi
Taliansko

Prevádzkuje spoločnosť:
LA CONTEA S.R.L. IČ: 206878


+(390) 575 556 204

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 21:30
Check Out
do 10:30
Domáci maznáčik
za 19 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,1 km

O ubytovaní

Hotel Borgo I Tre Baroni **** je rodinný hotel s tradíciou siahajúcou až do roku 1900. Rezort leží nad údolím Casentino v rovnomennom národnom parku a poskytuje výhľad na údolie a stredoveký hrad Poppi (5 km), na ktorý dohliadnete z väčšiny izieb, reštaurácie i od posedenia pri bazéne. Hotel je citlivo zrekonštruovaný v štýle typickej toskánskej architektúry s terakotovými podlahami, dreveným nábytkom, strešnou terasou a tradičnými dekoráciami. Priateľská atmosféra a perfektné službypre rodinu Baroni na prvom mieste. Na výlet sa vydajte do krásnych mestečiek ako je Arezzo (45 km), Siena (100 km), San Gimignano (112 km) a, samozrejme, Florencia (65 km) , ktorá je plná nádherných pamiatok. Ujsť si nenechajte námestie Piazza del Duomo, katedrálu Santa Maria del Fiore či radnicu Palazzo Vecchio. V blízko ubytovania sú aj ďalšie parádne pamiatky - vodopády Passo Fangacci (13 km), kláštor Eremo Di Camaldoli (13 km), kostol San Pietro a Romena (20 km) a kláštor La Verna (40 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Comfort, ktorá je zariadená praktickým nábytkom v toskánskom štýle a meria 16-18 m². Nájdete tu manželskú posteľ alebo 2 oddelené jednolôžka, televíziu a kreslá na posedenie. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou či vaňou, fénom a toaletnými potrebami.

Na čom si pochutnáte?

Raňajky sa podávajú formou bufetu, kde nájdete domáce pečivo, koláče a toasty, ďalej vajcia, syr, šunku, ovocie, jogurty i nápoje. Počas dňa je k dispozícii talianska reštaurácia Mater , ktorú odporúča aj Michelinský výber v kategórii "Najlepšia talianska kuchyňa" a dopriať si tu môžete fantastickú večeru.

Kde budete relaxovať?

K odpočinku využijete relaxačné posedenie s knižnicou. V lete si ale viac užijete vonkajší bazén, ktorý je obklopený záhradou a budete z neho mať panoramatický výhľad do údolia.

Niečo naviac

Hotel sa označuje ako „pet friendly“, a tak na dovolenku pokojne vezmite aj svojho psieho miláčika.

Overené Travelkingom

“Na pobyt aj cestu do Hotela Borgo I Tre Baroni spomínam naozaj veľmi rád. Bola to moja prvá veľká cesta po Taliansku a prvé zoznámenie sa s Toskánskom. Po zdolaní kopca a serpentín sa človek ocitne v nádhernej toskánskej dedinke a v štýlovo zariadenom hoteli. Čas môžete tráviť pri bazéne s pohárom vína, alebo sa vydať do Florencie, ktorá je v pohodlnej dojazdovej vzdialenosti. S pokojným srdcom môžem každému odporučiť.”

Tomáš Čmelík - Spolumajiteľ Travelkingu
Osobne overené v: Auguste 2018