Fantastická dovolenka v Taliansku s výhľadom do údolia

Hotel Borgo I Tre Baroni **** je rodinný hotel s tradíciou siahajúcou až do roku 1900. Rezort leží nad údolím Casentino v rovnomennom národnom parku a poskytuje výhľad na údolie a stredoveký hrad Poppi, na ktorý dovidíte z väčšiny izieb, reštaurácie aj od posedenia pri bazéne.

Ubytovanie zaistí novozrekonštruovaný hotel v štýle typickej toskánskej architektúry s terakotovými podlahami, dreveným nábytkom, strešnou terasou a tradičnými dekoráciami. Priateľská atmosféra a perfektné služby sú pre rodinu Baroni na prvom mieste.

Raňajky sa podávajú formou bufetu, kde nájdete domáce pečivo, koláče a toasty, ďalej vajcia , syr, šunku, ovocie, jogurty i nápoje. Počas dňa je k dispozícii talianska reštaurácia Mater , ktorú odporúča aj Michelinský výber v kategórii "Najlepšia talianska kuchyňa" a dopriať si tu môžete fantastickú večeru.

Pohodlné ubytovanie s vonkajším bazénom

Ubytovaní budete v izbe Economy, ktorá je zariadená praktickým nábytkom v toskánskom štýle. Nájdete tu tiež TV, minibar, fén a toaletné potreby.

K odpočinku využijete relaxačné posedenie s knižnicou a vonkajší bazén, ktorý je obklopený záhradou a budete z neho mať panoramatický výhľad do údolia.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Anna S.) ( - Slovensko)

Prostredie hotela krásne. Personál veľmi milý a ochotný.

Skvelé (Eva H.) ( - Česko)

Prostředí super. Strava nic moc. Perzonál ochotný.

Vynikajúce (Jan G.) ( - Česko)

Velmi spokojen. Služby výborné, personál také.