Nechajte sa hýčkať v nádhernom prostredí obľúbeného hotela Holiday Inn**** v Žiline. Budete ubytovaní v luxusných izbách, užijete si bohatú polpenziu a neobmedzený vstup do kráľovského wellness.

Luxusné ubytovanie a dokonalý servis v Holiday Inn  Žilina


Sieť luxusných hotelov Holiday Inn**** je známa po celom svete a všade poskytuje svojim hosťom prvotriedny servis. Inak tomu nie je ani v Žiline o čom sa môžete presvedčiť na vlastnej koži. 

Pri vstupe do hotela Vás ohromí perfektný design interiéru, v komfortnej izbe Váš čaká veľká pohodlná posteľ s "vankúšovým menu".  Pohodlný spánok je tak zaručený. Nechýba ani kávový a čajový servis. 

Perfektný nie len interiér reštaurácie ale taktiež pokrmy z rúk šikovných šéfkuchárov. K večernému posedeniu sa hodí hotelový Panorama bar, ktorý je najvyššie položeným barom v Žiline. 

Sklamaní rozhodne nebudete ani z luxusného wellness centa položeného v jednom v horných poschodí hotela. Pri relaxácii v bazéne, virivke alebo saunách si môžete užívať dych berúci výhľad. 

Výlety v okolí


Až si prehliadnete krásy Žiliny (napr. Budatínsky hrad hneď pri hoteli alebo unikátne domy na Mariánskom námestí), môžete sa vydať na výlet do neďalekého pohoria Malá Fatra (odporúčame Rajeckú alebo Terchovú dolinu). Vyrazte i na hrad Strečno, kde sa môžete i plaviť na pltiach. 

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (2 S.)

Hotel pěkný, Spa klasika - bazén, vířivka, různé typy saunování. Obsluha příjemná a vstřícná. Klimatizace na pokoji slabší.

Vynikajúce (Jana P.)

Hotel a hotelové služby byly vynikající. Personál milý, ochotný. Opravdu není co vytknout. Do hotelu se rádi vrátíme.

Vynikajúce (Mária M.)

Prostredie hotela je krásne. Popis pobytu uvedený na Travelkingu zodpovedal skutočnosti. Dostali sme všetko čo bolo uvedené na kupóne. Ubytovanie, stravovanie, wellness boli na veľmi dobrej úrovni. Zodpovedali poskytnuté služby aj zaradeniu hotela. Personál hotela bol veľmi ochotní. Tip na výlet nám vyšiel - kúpele Rajecké Teplice.