Snívali ste o hoteli, kde vás s vašimi malými dobrodruhmi uvítajú s otvorenou náručou? Potom stavte na Kinderhotel Schneekönig ****. Tešte sa na wellness, chutnú polpenziu, bohatý program pre deti s animátormi a nespočet možností aktivít pre celú rodinu. Pre deti je pripravený vstup do obrovskej herne, z ktorej budú jednoducho paf. Rodičia zatiaľ môžu nerušene relaxovať v hotelovom wellness.

O ubytovaní

Kinderhotel Schneekönig **** sa nachádza neďaleko horského jazera v mestečku Falkertsee. Ako už názov napovedá, ide o ideálne miesto predovšetkým pre rodiny s deťmi. Iba pár metrov od hotela je lyžiarske stredisko Heidi Alm, ktoré vďaka vyššej nadmorskej výške (1 750 - 2 300 m n. m.) Ponúka stabilne ideálne podmienky pre zimné športy. Jeho súčasťou je i detská lyžiarska škola. Ďalšími blízkymi lyžiarskymi strediskami sú Turracher Höhe (20 km) a Bad Kleinkirchheim (13 km). V okolí hotela vedie rad trás pre výlety pešo aj na bicykli, na ktorých uvidíte prekrásne panoramatické výhľady na pozadí vysokých hôr. V neďalekom Bad Kleinkirchheim nájdete hneď dvoje kúpele a tiež tam začína lanová dráha do Národného parku Brunnach.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe, ktorá je vybavený satelitnou televíziou, telefónom, WiFi pripojením, rádiom, chladničkou, fénom a vlastnou kúpeľňou. K dispozícii sú hosťom tiež detské vysielačky.

Na čom si pochutnáte?

Ráno si vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Počas dňa sa môžete občerstviť v hotelovej reštaurácii a bare, kde ponúkajú aj širokú ponuku detských pokrmov. Večer tu podávajú servírované večere.

Kde budete relaxovať?

Po náročnom dni na relaxáciu priam volá hotelové wellness centrum, ktorého súčasťou je fínska a infračervená sauna, parný kúpeľ, soľná jaskyňa, tepidárium a oddychová zóna.

Cestujete s deťmi?

V tomto hoteli si deti užijú naozaj veľa zábavy. Je tu pre nich pripravené veľké ihrisko s rozlohou 250 m². Pre malých hostí je nachystaný tiež rozmanitý program zábavných aktivít ako stavanie iglu, sánkovanie, korčuľovanie, maľovanie, lezenie po stene, chodenie po lane, rybárčenie a hranie rôznych hier s animátormi. V hoteli sú k zapožičanie kočíky, detské nosiče, turistické batohy pre deti a ďalšie vybavenie.

Kinderhotel Schneekönig ****

Falkertsee 55 , Falkertsee
Rakúsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 9 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od jazera
0,4 km
Zjazdovka
0,4 km