Prežite dovolenku v rakúskych Alpách v Hoteli Berghof *** v obľúbenej lokalite Tauplitzalm. V cene máte polpenziu, neobmedzený vstup do sauny aj stolný tenis a šípky. Vítané sú rodiny s deťmi i psami. Hotel stojí pri stanici lanovky a blízko jazera.

O ubytovaní

Hotel Berghof *** stojí v 1 650 m n. m. v obľúbenej lokalite Tauplitzalm v rakúskych Alpách. Priamo pri hoteli nájdete stanicu štvorsedačkovej lanovky Tauplitzseelift, čo v zime potrebujete viac? V lete je však táto oblasť tiež hodná dovolenky. V blízkom okolí hotela sa nachádza nespočetné množstvo krásnych jazier, urobte si výlet napríklad okolo troch jazier, Grundlsee, Toplitzsee, Kammersee - či už pešo, na bicykli alebo loďkou. Za návštevu rozhodne stojí aj dachsteinská ľadová jaskyňa alebo z kultúrnych zážitkov potom Stift Admont, najväčšia kláštorná knižnica na svete.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbách typu Standard vybavených veľkou manželskou posteľou, TV, telefónom, vlastnou kúpeľňou so sprchou a WC a čiastočne aj balkónom.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa zameriavajú na rakúskej špeciality, pochutnáte si tu na polpenzi zloženej z raňajok formou bufetu a trojchodových večerách. Posedenie vás čaká buď vo vnútri, alebo na vonkajšej terase s výhľadom na Dachsteinské pohorie.

Tauplitz Tip na výlet

Región Tauplitz siaha až do nadmorskej výšky takmer 2 000 m n. m. a rozhodne má čo ponúknuť v podobe krásnej horskej prírody a dokonalého pokoja. Obľúbené cyklotrasy vedú od zámku Trautenfels v Ennstal cez rašelinisko Laasen a národnú chránenú oblasť Ödense. Dostať sa po nich môžete až k Hallstattskému jazeru. Po turistických trasách môžete zase spoznávať miestne ľadovcové jazerá, lúky a nádherné výhľady napríklad z vrcholov Tranweng, Almkogel a ďalších.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu je k dispozícii sauna a infra kabína, aktívne sa môžete venovať šípkam či stolnému tenisu.

Cestujete s deťmi?

Deti sa zabavia v detskej herni.

Hotel Berghof Tauplitzalm ***

Tauplitzalm 19, Tauplitzalm
Rakúsko

+43 3688 2325

info@berghof-tauplitz.at

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik iba v letnej sezóne za poplatok 20 €
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od jazera
1,2 km
Zástavka
1,4 km
Zjazdovka
30 m