Prežite príjemnú letnú alebo jesennú dovolenka v krásnych, slnečných apartmánoch Kék Laguna v maďarskom Egerzsáloku s bohatými raňajkami, večerou a celodenným vstupom do obľúbených kúpeľov Demjén. Vhodné pre dvojice alebo celú rodinu.

Romantická alebo rodinná dovolenka v lete, či na  jeseň v apartmánoch Kék Laguna**
**

V atraktívnej lokalite kúpeľného mestečka  Egerzsálok nájdete apartmány Kék Laguna. Priestranné, slnečné apartmány priamo v srdci mestečka sú pre Vás výbornou voľbou pre dvojice (krásne, podkrovné izby) alebo pre rodiny s deťmi (väčšie, poschodové izby).

Apartmánový dom leží v kľudnej lokalite a ponúka všetko, čo je k relaxačnej  dovolenke potrebné.. Bohaté a chutné raňajky aj na terase,  priestor na grilovanie, trávnik s detskými preliezačkami a pieskoviskom aj výhľad na západ slnka. 

Egerszalók - TOP lokalita pre dovolenku v Maďarsku


Pri relaxácii v kúpeľoch Demjén si užijete nádherný výhľad do okolia, priamo z bazénov (kúpele ležia na kopci). Odporúčame navštíviť soľný kopec priamo v Egerzsáloku, ktorý je v Európe úplný unikát - ďalšie už nájdete len v Turecku a USA.

Na výlet sa vydajte do historického Egeru, kde okrem mnohých pamiatok nájdete aj aquapark s množstvom atrakcií. Oblasť Egru  je tiež známa kvalitným vínkom / Egribikavér /   a tradičnými syrmi, určite odporúčame ochutnať. Určite navštívte známu lokalitu Údolie krásnych žien.

Apartmány Kék Lagúna

Széchenyi út 44, Egerszalók
Maďarsko

+36-20/953-5807

keklaguna2003@t-online.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
4,75/5
Celkom 20 hodnotení