Prežite príjemnú letnú alebo jesennú dovolenka v krásnych, slnečných apartmánoch Kék Laguna v maďarskom Egerzsáloku s bohatými raňajkami, večerou a celodenným vstupom do obľúbených kúpeľov Demjén. Vhodné pre dvojice alebo celú rodinu.

Romantická alebo rodinná dovolenka v lete, či na  jeseň v apartmánoch Kék Laguna**
**

V atraktívnej lokalite kúpeľného mestečka  Egerzsálok nájdete apartmány Kék Laguna. Priestranné, slnečné apartmány priamo v srdci mestečka sú pre Vás výbornou voľbou pre dvojice (krásne, podkrovné izby) alebo pre rodiny s deťmi (väčšie, poschodové izby).

Apartmánový dom leží v kľudnej lokalite a ponúka všetko, čo je k relaxačnej  dovolenke potrebné.. Bohaté a chutné raňajky aj na terase,  priestor na grilovanie, trávnik s detskými preliezačkami a pieskoviskom aj výhľad na západ slnka. 

Egerszalók - TOP lokalita pre dovolenku v Maďarsku


Pri relaxácii v kúpeľoch Demjén si užijete nádherný výhľad do okolia, priamo z bazénov (kúpele ležia na kopci). Odporúčame navštíviť soľný kopec priamo v Egerzsáloku, ktorý je v Európe úplný unikát - ďalšie už nájdete len v Turecku a USA.

Na výlet sa vydajte do historického Egeru, kde okrem mnohých pamiatok nájdete aj aquapark s množstvom atrakcií. Oblasť Egru  je tiež známa kvalitným vínkom / Egribikavér /   a tradičnými syrmi, určite odporúčame ochutnať. Určite navštívte známu lokalitu Údolie krásnych žien.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Helena S.)

Ubytování bylo velmi pěkné, nejen apartmán, ale i venkovní zahrada. Majitelka pensionu bylo milá a vstřícná. Samotné lázně v Egerszaloku jsou asi nejlepší, které jsme absolvovali, Demjén už se nám líbil méně. Pobyt doporučuji. Cestou zpět jsme ještě jeli do Miskolce Tapolcy, koupání v jeskyních je zajímavé, ale už jsme byli rozmazlení z teplejší vody. Jeli jsme se podívat do Egeru, který je vzdálen asi jen 5 km. Město má pěkný historický ráz a víno jsme nakoupili u majitele sklípku. Sklepy vytváří celou uličku.

Vynikajúce (Jozef B.)

S ubytovaním, ako i so službami ubytovateľa som bol veľmi spokojný. Jediným negatívom sú neexistujúce cyklotrasy pre bicyklistov v uvedenej lokalite.

Vynikajúce (Jana S.)

Velmi spokojeni a vše odpovídalo nabídce akorát se zrovna renovovalo, trochu jsme byli ochuzeni o parkovácí místa,bylo to omluvitelné, ale za to vy nemůžete, majitelův přístup k nám byl velice laskavý.

Vynikajúce (Juraj S.)

Pobyt zodpovedal popisu, všetko bolo zabezpečené, so stravou sme boli spokojní, personál bol pozorní.

Skvelé (Anastázia V.)

Ubytovanie na slušnej úrovni, raňajky taktiež - bolo si čo vybrať, Večera ponúkaná v reštaurácii bola mimoriadne bohatá a chutná. Boli sme tam počas prebiehajúcich stavebných prác na dvore, takže ten sme nevyužívali, ale tieto práce nás nijako nerušili. Personál milý a ochotný. Kúpele Demjén sme navštívili v nedeľu, boli preplnené, problém s miestom a "plavecký bazén" sa nedal využiť na plávanie. Kúpele sú ešte vo výstavbe, takže hádam v budúcnosti to bude lepšie alebo tam treba ísť v pracovný deň.

Vynikajúce (Miloš B.)

Vše odpovídalo popisu, naprostá spokojenost, jen dvě noci je pro příště v tak pěkném penzionu prostě málo.

Vynikajúce (Andrea P.)

Veľmi sa nám páčilo prostredie hotela. Dostali sme všetko, čo bolo na kupóne, so všetkými službami sme boli spokojný.

Vynikajúce (Petr S.)

Ubytování i venkovní prostory jsou pěkné, čisté. Snídaně bohaté a jedna večeře v ceně byla výborná. Majitelé ochotní. Byli jsme spokojeni.

Skvelé (Anna B.)

Boli sme spokojní, napriek jazykovej bariére boli všetci ochotní a milí, lokalita kľudné prostredie, super záhrada deti sa tam prehrali a ako východzí bod na výlety do okolia ideálne.

Vynikajúce (Dušan K.)

Prostredie hotela bolo veľmi pekne, pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko, čo bolo na kupone uvedené. S poskytovanými službami sme boli veľmi spokojení. Raňajky boli pestré. Personál bol milý a veľmi ochotný. Doporučil by som daľším zákazníkom tento pobyt.