Kompletne renovovaný trojhviezdičkový Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház už očakáva hostí! Užite si pobyt v maďarskom Ostrihome z jeho historickej štvrti, len neďaleko baziliky či rieky. Okrem polpenzie vás čaká parádna večera v reštaurácii a zľava na konzumáciu.

O ubytovaní

Hotel Adalbert *** Szent Tamás Ház nájdete v historickej štvrti Ostrihomu, len kúsok od Sochy Ferenca Liszta. Je súčasťou centra Szent Adalbert Központ. Za návštevu jednoznačne stojí tiež známa ostrihomská bazilika (600 m). Len neďaleko sa nachádza termálne kúpalisko Vadas Štúrovo (1,3 km), historický Zámok Belá (10,9 km) či Ski areál Visegrád (25 km). Do hlavného mesta Maďarska, Budapešti, to odtiaľto budete mať 40 km.

Kde budete spať?

Vo všetkých izbách nájdete LCD TV, WiFi pripojenie, klimatizáciu, minibar a samozrejme tiež súkromnú kúpeľňu so sprchou, WC a fénom.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete len kaviareň a bar, kde sa budú podávať raňajky. Len 300 m od hotela sa však nachádza skvelá reštaurácia Prímás Pince, kde nič nechýba - ani obsluha a luxus.

Cestujete s deťmi?

Detský kútik už na vaše deti čaká.

Hotel Adalbert *** Szent Tamás Ház

Batthyány Lajos u. 6. , Esztergom
Maďarsko

+36 33 599 115

hotel@hoteladalbert.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie pred hotelom zadarmo

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
10 m
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1 km

Tipy na výlet

Ostrihom Tip na výlet

Mesto na hraniciach Maďarska a Slovenska zaujme nielen svojou výhodnou polohou, známou bazilikou a mostom spájajúcim Ostrihom a Štúrovo, ale aj historickou štvrťou Vodné mesto, častým usporadúvaním najrôznejších trhov a kultúrnych podujatí a krásnymi výhľadmi otvárajúcimi sa cez Dunaj. Ostrihom bol tiež kedysi hlavným mestom Uhorského kráľovstva.

Ostrihomská bazilika
Vadaš Thermal Resort
Budapešť