Termálne kúpele, Národný park Fertő-Hanság prešpikovaný cyklotrasami aj historické mesto Šoproň - to všetko budete mať na pár kilometrov, ak sa ubytujete v prívetivom Penzióne Bozi Rozi v maďarskom meste Fertőboz. Môžete sa tešiť na chutnú polpenziu s trojchodovými večerami a tiež na vstup do kúpeľov Sá-Ra vzdialených len 8 km od penziónu. Neobmedzené využitie fitness váš pobyt ešte viac spríjemní.

O ubytovaní

Penzión Bozi Rozi sa nachádza v malebnej dedinke Fertőboz a svojim hosťom ponúka pokojné prostredie plné zelene a nádherný výhľad na jazero Fertő. Za dokonalým odpočinkom sa vydajte do termálnych kúpeľov Balf (3 km), ktoré ponúkajú nádherné panoramatické výhľady na okolité Lőverské vrchy či dokonca až na rakúske Alpy. Ďalší obľúbený kúpeľný areál Sá-Ra Thermal sa nachádza v Hegykő (7 km). Mesto Šoproň plné historických pamiatok je vzdialené 10 km. Po mnohých cyklistických trasách môžete obdivovať krásy miestnej prírody vrátane Neziderského jazera (2 km), ktoré je na Zozname svetového dedičstva UNESCO.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. K vybaveniu každej izby patrí káblová televízia, chladnička, WiFi pripojenie a vlastná kúpeľňa. Niektoré izby disponujú klimatizáciou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii ponúkajú tradičné maďarské i medzinárodné špeciality. Každé ráno si vychutnáte raňajky podávané formou bufetu. Večer sa podávajú servírované večere pozostávajúce z polievky, hlavného chodu a dezertu. V letných mesiacoch je v prevádzke príjemná teresa v tieni stromov.

Kúpalisko Lővér a Plaváreň Ferenca Csika v Šoproni Tip na výlet

Čo robiť, ak ste v Šoproni a zachce sa vám zaplávať si alebo relaxovať vo vode? Máme pre vás riešenie - kúpalisko Lővér a plaváreň Ferenca Csik. Kúpalisko láka nielen v letných mesiacoch na kúpeľ v termálnej vode priamo z prameňa Deákkút na k zábavu na toboganoch. Mnohí návštevníci sa sem radi vracajú aj kvôli krásnej scenérii, ktorá sa im z bazéna z prírodného kameňa naskytne - areál je totiž obklopený borovicovým hájom. V jeho tesnej blízkosti môžete navštíviť aj Plaváreň Ferenca Csika, ktorá nesie meno po maďarskom olympijskom víťazovi. Pod jeho kupolovitú strechou s drevenou konštrukciou objavíte 3 rôzne bazény, ktoré ohrieva solárny kolektor.

Bazény na plavárni Ferenca Csik

  • Športový bazén s dĺžkou 33 m s teplotou vody 27,0 - 27,5 °C
  • Cvičný bazén s teplotou vody 30,0 - 35,0 °C
  • Ochladzovací bazén sauny s teplotou vody 16,0 - 18,0 °C

Bazény v kúpeľoch Lővér

  • Veľký letný bazén
  • Detský bazén

Otváracia doba kúpaliska Lővér je každý deň 9:00-20:30, Plavárne Ferenca Csika je vo všedné dni okrem piatku 5:30 - 21:00, v piatok 5:30 - 19:00 cez víkend a sviatky: 8:00 - 20:00. Cena celodenného vstupnéhosa pohybuje okolo 3,50 €.

Viac informácií

Niečo naviac

Užite si zábavu pri hraní stolného tenisu, futbalu či šípok.

Bozi Rozi Panzió

Fő utca 6, Fertőboz
Maďarsko

+36 99 357 495

info@bozirozi.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Baby friendly
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
7,8 km
Zástavka
0,1 km
Aquapark
14,7 km