Rodinná relaxačná dovolenka v luxusnom maďarskom Thermal hotel Egerszálok**** pre 2 dospelých a až 2 deti do 14, 9 rokov. Polpenzia, neobmedzený vstup do wellness a ďalšie výhody.

Ideálna pohodová rodinná dovolenka 

Luxusný hotel nájdete len kúsok od obľúbených termálnych kúpeľov Egerszálok a neďaleko kúpeľov Demjén.  Veľký hotelový areál je plný zelene a poskytuje tak priestor pre deti na trávnikoch, či detskom ihrisku. V areály je možné i opekanie a posedenie na dvoch terasách.  Hotel má 4*, jeho izby a hotel ako taký tomu plne odpovedá. 

Wellness pozostáva z jedného veľkého bazéna (vhodný na plávanie) a jedného menšieho bazénika (vhodný na relax). V bazénoch je originál termálna liečivá voda. Bazény sú v exteriéry, v interiéry sa nachádza fínska sauna, parná sauna a infra sauna. Župany dostanete vo wellness centre zdarma. 

Egerszálok- TOP lokalita pre dovolenku v Maďarsku


  • Určite sa zájdite pozrieť na unikátne kúpele nazývané "Turecké Pamukkale". Takéto kúpele sú iba v USA a Turecku. Sú vzdialené asi 100 metrov od hotela. 
  • Nádherné kúpele Demjén sú vzdialené 4 minúty cesty autom. Je tam krásny výhľad a ceny sú veľmi priaznivé. 
  • Historické mestečko Eger je vzdialené asi 5 minút cesty autom
  • V okolí máte možnosť jazdy na koni, ochutnávky miestnych syrov a vína

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Eduard S.)

Pobyt odpovedal popisu v ponuke. Najlepšia bola voda svojimi účinkami. Naozaj komfortné.

Skvelé (Lea D.)

S pobytom sme boli v celku spokojni. Male drobnosti, ktore by vyrazne prispeli k hodnoteniu "velmi spokojni" - hotel v ziadnom pripade nezodpoveda 4 hviezdickam! Je definitivne o kategoriu nizsie. - personal v restuaracii neovladal ani anglicky ani nemecky jazyk. Mali naucene frazy, ale akakolvek poziadavka mimo nauceneho slovnika uz nefungovala. - strunove matrace na spanie! - nie je vytah, kufre trebalo vynasat po schodoch

Vynikajúce (Eduard C.)

Vše bylo dle nabídky, ocenili jsme především klid a pohodovou atmosféru hotelu. Koupání přímo v hotelu nemělo chybu, ani jsme nevyužili blízkého koupaliště.

Vynikajúce (Jiří K.)

Ubytování v apartmánu vynikající, služby bez problémů, na recepci hovořili anglicky a německy.

Skvelé (Karel P.)

S ubytováním stravou jsme byli spokojeni. Hotelový bazén splnil naše očekávání, byly tam všechny vodní atrakce i když byl menší než jsme očekávali. Personál jednal slušně a profesionálně.

Vynikajúce (Jiří Z.)

Hotel byl pěkný. Strava výborná. Wellness malé, ale naprosto dostačující. V dosahu chůze další dvoje lázně. Navštivte město Eger, je pěkné. Masáž v ceně výborná.

Vynikajúce (Anna K.)

Ubytování i stravování a celkový pobyt byl báječný. Informacím v nabídce jsme rozuměli asi trochu jinak, ale pobyt jsme si opravdu užili. Děkujeme.

Vynikajúce (Marie S.)

strava a wellnes perfektní. Měli jsme 2 vouchery, které jsme uplatnili zároveň. Obdrželi jsme pouze 1 x masáž, dle 2 voucherů měly být 2 masáže. Jinak vše perfektní.

Vynikajúce (Miluše P.)

Úžasná dovolená. Prostředí i lázně na vysoké úrovni. Jídlo v hotelu výborné a dostatek.

Vynikajúce (Miroslav K.)

Služby boli na veľmi dobrej úrovni. Strava bola podávaná formou "švédskych stolov" a v dostatočnom množstve.