Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Alžbeta F.)

Ubytovanie v pohode, personál privetivy, strava výborná, zariadenie hotela trochu zastarale, opotrebovane, ale vykompenzovane sluzbami. Výborná masáž v cene pobytu a jazero v blízkosti tiež super.

Vynikajúce (zdenek D.)

Hotel je v blízkosti jezera, pobyt odpovídal popisu. Personál a wellness služby byly na velice dobré úrovni. Jediná výtka směřuje k vybydlené koupelně. Také informace by mohly být v češtině nebo slovenštině. S pobytem jsme byli velice spokojeni.

Vynikajúce (Silvia Galova G.)

Boli sme maximalne spokojni, pekne tiche prostredie, personal bol mily a ochotny. Nedaleko Hevizu je aj Balaton same moznosti - vylety na lodi.

Skvelé (Jana L.)

Hotel starší, pokoje pěkné, koupelna hodně pamatovala (rezavý sprchový kout), ale byla čistá. Jídlo dobré, výběr menší, málo syrové a dušené zeleniny, ale stačilo. Na recepci jsme se neuspěli s angličtinou ani ruštinou. Personál milý a ochotný.

Vynikajúce (Radmila O.)

Hotel, ač 4hvězdičkový, neodpovídal dané úrovni, v pokoji špinavé police, plné prachu, židle na terase byly špinavé. V hotelu nikdo nehovořil slovensky, jak bylo uvedeno. Stejný hotel už bych si nikdy nevybrala.

Vynikajúce (Miroslava K.)

Služby odpovídaly popisu, s pobytem jsme byli velmi spokojeni. Personál velmi vstřícný. Uvítali bychom při příjezdu tipy na výlety - v češtině či slovenštině.

Vynikajúce (Ladislav I.)

Hotel je dobre umiestnený, priamou cestou k jazeru. Plne zodpovedal popisu Travelking a dostali sme uplne všetko, čo nám bolo ponúkané. Strava bola dostatočná aj ked na 4* hotel, by mohol byť väčší výber, hlavne čo sa týka čerstvej zeleniny pri raňajkách a večeri. Personál hotela bol veľmi milý, ochotný a slušný.

Vynikajúce (Eva P.)

Dobrý den, s pobytem v hotelu jsme byli velmi spokojeni, vše co bylo uvedeno na kupónu jsme obdrželi, wellness super, pěkné a čisté prostředí, skvělé jídlo, příjemný personál, pobyt jsme si velmi užili a budeme na něj rádi vzpomínat.

Vynikajúce (Janka K.)

So službami sme boli veľmi spokojní. Personál nám vo všetkom ochotne vyšiel v ústrety.

Vynikajúce (Eliška B.)

Prostředí bylo pěkné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Služby byly bez chyb, personál ochotný a pozorný, Výlety k Balatonu, do Budapešti.