Blahodarný oddych pre telo aj dušu v centre Hévízu

Renovovaný hotel CE Quelle **** je situovaný priamo v centre Hévízu, iba 500 metrov od slávneho termálneho jazera, teda zhruba 7 minút vychádzkovej chôdze.

Hotel poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách typu Superior s vlastnou kúpeľňou, TV, chladničkou a klimatizáciou. Niektoré z nich majú balkóny a vy si tak budete môcť užiť krásny výhľad na okolitú krajinu.


Nemusíte sa báť jazykovej bariéry - v CE Quelle **** nájdete slovensky hovoriacu osobu, ktorá v prípade potreby vybaví vaše požiadavky.


V reštaurácii Salvia sa tešte na bohaté bufetové raňajky, večere a šalátový bar. Na vyžiadanie je možné pripraviť aj špeciálne jedlá pre alergikov a diabetikov.


Wellness s termálnou vodou Hévízu

Za termálnou vodou nemusíte chodiť ďaleko - zaplávať si v nej totiž môžete priamo v bazéne v hotelovom wellness centre. To ďalej zahŕňa rôzne druhy sáun (fínsku, infračervenú, soľnú kabínu a aroma kabínu), vírivku a širokú ponuku masáží. Wellness je otvorené od 7:30 do 19:30 hodin.

Dodatočné info

 • Dieťa do 5,9 rokov 10 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa do 11,9 rokov 23 €/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Zákaz vstupu pre deti do 13,9 rokov do kúpeľov s termálnou vodou - možné len na predpis lekára.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Parkovanie 3,5 €/noc.

 • Sviatočny príplatok (14.3. - 17.3.2019, 18.4. - 23.4.2019, 7.6. - 11.6.2019, 16.8. - 20.8.2019, 31.10. - 3.11.2019, 16.11. - 18.11.2019) 35 €/kupón.

 • Sezónny príplatok (1.7. - 30.9.2019) 5 €/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Pokiaľ kupujete kupón bez termínu, overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli Môžete sa tiež obrátiť na našu zákaznícku podporu, ktorá rada dostupnosť termínu overí za vás.
 • Potom, čo si kúpite kupón bez rezervácie termínu, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou. Aj s rezerváciou vám ochotne pomôže zákaznícka podpora, stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.

Kupóny bez rezervácie termínu je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

Kupóny s online rezerváciou termínu nie je možné stornovať. Je možné zmeniť termín rezervácie, pokiaľ so zmenou súhlasí poskytovateľ ubytovania. Pokiaľ si prajete zmeniť dátum, kontaktujte nás na podpora@travelking.sk alebo bhom všedných dní na +420 538 880 980.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc (len malé plemená)

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Martina M.)

V hotelu CE Quelle se nám velmi líbilo, personál byl velmi vstřícný a ochotný, vše co bylo v balíčku jsme obdrželi. Doporučujeme návštěvu městečka Keszthely.

Vynikajúce (Eliška B.)

Prostředí bylo pěkné, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme vše. Služby byly bez chyb, personál ochotný a pozorný, Výlety k Balatonu, do Budapešti.

Skvelé (Hana B.)

Hotel byl pěkný, ale ne čtyřhvězdičkový. Dá se říci, že největší slávu má asi za sebou. Parkoviště, za které se vybírá, naprosto nedostačující a stísněné. Strava byla chutná, ale rozmanitost nabídky nebyla na 4 hvězdičky. Personál je velmi ochotný a příjemný.

Tipy na výlet

Termálne jazero Hévíz

Termálne jazero Hévíz

Navštívte najobľúbenejšie termálne jazero v Maďarsku Hévíz o rozlohe 4,4 ha s liečivými účinkami, kolonádou, záhradami a ďalšími kúpeľnými atrakciami. Jazero je označené za národnú prírodnú pamiatku.

Jazero je najväčším termálnym jazerom v Európe a tradícia kúpeľníctva sa tu drží už od roku 1795. Teplota okolo 30 °C umožňuje celoročnú prevádzku kúpeľov. Voda tryská z hĺbky 38 metrov a vďaka tomu sa obmieňa každé tri dni a je veľmi bohatá na minerály. Veľkou zaujímavosťou na jazere sú tiež lekná s krásnym červeným kvetom.

Otváracia doba jazera je každý deň od 9:00 do 17:00 hodín. Celodenné vstupné zakúpite za výhodnú cenu 4 500 HUF (cca 15 €).

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy v Hévíze

Farmárske trhy sú stále obľúbenejšie všade na svete, vždy ide o príležitosť ochutnať skutočné miestne potraviny, u ktorých si kvalitou a čerstvosťou môžete byť úplne istí. Navštívte tradičný maďarský trh v Hévíze (každý utorok dopoludnia, štvrtok popoludní a sobotu dopoludnia) a vychutnajte si okrem dobrého jedla aj jeho skvelú atmosféru.

Balaton

Balaton

"Maďarské more" je právom jednou z najlákavejších dovolenkových lokalít v Európe. Príjemne teplá voda, dlhé pláže, veľa prístavných a kúpeľných mestečiek po celom pobreží. Keď si k tomuto všetkému pripočítate ešte krásnu prírodu, pohodlné hotely, zaujímavé pamiatky a rôzne kultúrne podujatia po celý rok, o skvelý pobyt je postarané.

Kopcovité okolie je ideálne na výlety a cykloturistiku. Vrcholky vám poskytnú úžasný výhľad na celú oblasť.

Na severnej strane Balatonu sa ďalej rozkladá známa vinárska oblasť Badacsony s presláveným vínom.