Pobyt v hoteli Irottkö *** na historickom námestí v maďarskom Kőszeg pre dvoch s polpenziou, vstupom do soľnej jaskyne a neobmedzeným vstupom wellness a fitness. Romantika a parádny relax v malebnej prírode pod Alpami.

Wellness pobyt v jednom z najkrajších maďarských mestečiek 


Spoznajte krásy maďarského Kőszegu, na ktorého malebné historické námestie budete mať výhľad z izby hotela Irottkö***. Hotel patrí k najznámejším a najväčším hotelom v meste a ponúka ubytovanie v novo zrekonštruovaných izbách zariadených dreveným nábytkom. Hotel leží hneď vedľa centra a nájdete v ňom tiež vyhlásenú reštauráciu, kde môžete ochutnať tradičnú maďarskú kuchyňu. 

V hoteli nechýba ani krásna wellness zóna s vírivkou, infra a fínskou saunou, parnou kabínou a Kneippovým chodníkom. Relaxovať môžete aj v soľnej jaskyni s liečivými účinkami alebo za príplatok na masážach. 

Mestečko Kőszeg je postavené v duchu nemeckej architektúry, je tu ticho, promenády a niekoľko historických pamiatok. Na výlet sa vydajte do chránenej krajinnej oblasti Kőszeg. 

Termálne kúpele hneď pod Alpami 


V okolí mestečka Köszeg nájdete hneď dvoje termálne kúpele, každé sa zameriavajú na liečbu iných ťažkostí - Bük a rakúskej Sonnentherme Lutzmannsburg hneď na hraniciach. Každé kúpele ponúkajú vnútorné i vonkajšie areály, kde môžete odpočívať v termálnej vode, užiť si zábavu na tobogánoch, športovať v plaveckých bazénoch alebo sa nechať rozmaznávať vo wellness. 

Do areálu Sonnentherme Lutzmannsburg sa rozhodne vypravte - od hotela leží len 20 minút jazdy autom. Nadchne Vás tu moderný areál s množstvom zábavných prvkov (napríklad super rýchly tobogán), ale aj relaxačných priestorov (sauny, perličkové kúpele a pod.). Vstupné začína okolo 20 €. 

Okolie je ideálne k romantickým prechádzkach či výletom na bicykli. Relaxovať tiež môžete u blízkeho jazera, odkiaľ je nádherný výhľad na vrcholky Álp.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Viktor C.)

Predovšetkým Vám ďakujem za zabezpečenie pobytu a služieb, pobyt bol krásny a nezabudnuteľný, ako aj program, ktorý sme využili.

Skvelé (Ivana S.)

Pěkný, udržovaný hotel, krásné pokoje s výhledem na malebné náměstíčko, chutná strava (ačkoli dosti malý výběr), příjemná vířivky ve sklepních prostorách hotelu, sauna. Byli jsme v hotelu pouza 2 noci, klidně bychom pobyli déle.

Vynikajúce (Viera B.)

Poloha hotela vynikajúca, hotel pekný, stravovanie veľmi dobré, personál milý Mestečko nádherné

Skvelé (Peter S.)

Nedostali sme wellcome drink. Inak co bolo inzerovane, bolo naplnene. Strava a ubytovanie v poriadku, boli sme spokojni. Wellness v hoteli ma iba jednu jacuzzi a jednu solnu komoru, dalej 2 sauny. To staci pokial tam nie je vela ludi

Vynikajúce (Eva K.)

Personál hotelu byl velmi milý a vstřícný, všechny služby dle popisu balíčku. Ubytováni jsme byli v nejvyšším patře přímo naproti kostelu - centru náměstí. Perfektní výhled!

Vynikajúce (René B.)

Ubytování a služby bezchybné. Personál velmi příjemný a ochotný. Doporučuji výlet do lázní Buk - nejlépe celodenní pobyt.

Vynikajúce (Noémi B.)

S pobytom sme boli spokojní, nemáme žiadne pripomienky. Pobyt (ubytovanie, strava aj služby) splnili naše očakávania - príjemný personál, krásne prostredie, čistota!!! Vynikajúce!

Skvelé (Jana S.)

Ubytování odpovídalo nabídce. Obdrželi jsme vše, co bylo na kupónu uvedeno. Wellness je poměrně malé, ale stačí. Personál hotelu je vstřícný, ale bohužel je tam jazyková bariéra. Anglicky hovoří pouze na recepci a to jen někteří. Ale jinak bylo vše v pořádku.

Skvelé (Nikol C.)

V hotelu byl milý personál, výborné jídlo formou bufetových stolů. Wellness bylo poměrně dobré, jen vířivka měla ty lepší časy už za sebou. S pobytem jsme byli spokojeni.

Skvelé (Petra S.)

Starší vybavení hotelu, ale zachované. Jídlo výborné, služby a chování personálu na úrovni.