Pobyt plný relaxácie v historickom mestečku

Hotel Írottkö *** je tým pravým miestom, kde zabudnete na stres a starosti všedného dňa. Nachádza sa v priamom susedstve vyhlásených kúpeľných miest, a navyše je vďaka svojej polohe pri rakúskych hraniciach skvele dostupný. Napríklad z Bratislavy dorazíte na miesto za necelé dve hodiny. Úplne právom je teda veľmi obľúbeným cieľom našich zákazníkov i nás samotných.

Tešiť sa môžete na ubytovanie v novozrekonštruovaných izbách s výhľadom na malebné historické námestie mestečka Köszeg. Stravovať sa budete vo vychýrenej hotelovej reštaurácii, ktorá vám ponúkne tradičnú maďarskú kuchyňu, maďarské víno a mnoho ďalšieho.


Jedna z vecí, ktorú návštevníci veľmi pozitívne hodnotia, je wellness centrum, ktoré ponúka veľa možností ako relaxovať. Záleží už len na vás, či je vám bližšia fínska sauna, infra sauna alebo para. Rovnako tak je tu pre vás pripravené tepidárium a vírivá vaňa.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Veronika ?.)

Vše v naprostém pořádku.

Skvelé (Marie M.)

Prostředi hotelu je starší, obrovská jídelna, jako ve škole. Velmi nás potěšila kavárna, ve které se podává jídlo pro menší počet hostů. Jídlo a služby hotelu velmi dobré. Personál ochotný a milý.

Skvelé (Natalie M.)

Personál byl milý, strava dobrá. Nemilým překvapením bylo chladno na pokoji; dle sdělení se v Maďarsku topí, až když mrzne.