Hotel Írottkő ***

Hotel Írottkő ***

Fő tér 4, Kőszeg
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Irottko Hotel Kft. IČ: 18-09-1022193


+(36) 94 360 373

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie podľa cenníka parkoviska

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od jazera
1,5 km
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

Hotel Irottkö *** sa nachádza priamo v historickom centre mesta Kőszeg v podhorí rakúskych Álp. Jurisicsov hrad (400 m) leží doslova pár krokov od hotela. Ďalej tu nájdete starobylé opevnenie s Veľkou vežou (300 m) či krásne námestie (200 m) s množstvom architektonických a pamiatkových skvostov. Za návštevu rozhodne stojí kúpeľné mesto Szombathely (15 km), kde nájdete Kámonské arborétum. V ďalších neďalekých kúpeľoch Bük (20 km) na vás okrem kúpeľov Bükfürdő čaká aj obrovské golfové ihrisko a niekoľko zábavných parkov. Kopce okolo Kőszeg sú ideálne na výlety pešo i na bicykloch.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Design či Panorama (18 m²). Oba druhy izieb sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami, satelitnou televíziou, WiFi pripojením a minibarom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou.

  • Izba Design má moderný interiér a výhľad na ulici.

  • Izba Panorama je ladená skôr do historického štýlu a ponúkne panoramatický výhľad na centrum mesta.

Na čom si pochutnáte?

Moderná hotelová reštaurácia vybavená v rustikálnom štýle ponúka predovšetkým jedlá tradičnej maďarskej a vegetariánskej kuchyne. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Cez deň je možné vyberať pokrmy z jedálneho lístka. Večere majú v závislosti od obsadenosti hotela bufetovú alebo servírovanú podobu.

Kde budete relaxovať?

Na všetky starosti ľahko zabudnete v hotelovom wellness. Nájdete tu vírivku, tepidárium a soľnú jaskyňu. Telo si môžete zohriať v saunovom svete s fínskou, parnou, aroma i infra saunou. Pre ešte viac relaxácie si môžete dopriať masáž či kozmetické procedúry.