Pobyt v hoteli Irottkö *** na historickom námestí v maďarskom Kőszeg pre dvoch s polpenziou, vstupom do soľnej jaskyne a neobmedzeným vstupom wellness a fitness. Romantika a parádny relax v malebnej prírode pod Alpami.

O ubytovaní

Hotel Irottkö *** sa nachádza priamo v historickom centre mesta Kőszeg v podhorí rakúskych Álp. Jurisicsov hrad (400 m) leží doslova pár krokov od hotela. Ďalej tu nájdete starobylé opevnenie s Veľkou vežou (300 m) či krásne námestie (200 m) s množstvom architektonických a pamiatkových skvostov. Za návštevu rozhodne stojí kúpeľné mesto Szombathely (15 km), kde nájdete Kámonské arborétum. V ďalších neďalekých kúpeľoch Bük (20 km) na vás okrem kúpeľov Bükfürdő čaká aj obrovské golfové ihrisko a niekoľko zábavných parkov. Kopce okolo Kőszeg sú ideálne na výlety pešo i na bicykloch.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe Design alebo Superior (18 m²) s výhľadom na pešiu ulicu s trhom. Oba druhy izieb sú vybavené manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými lôžkami, satelitnou televíziou, WiFi pripojením a minibarom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo vaňou.

K dispozícii je tiež izba Superior s výhľadom na námestie. Do všetkých izieb je možné umiestniť maximálne jednu prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Moderná hotelová reštaurácia vybavená v rustikálnom štýle ponúka predovšetkým jedlá tradičnej maďarskej a vegetariánskej kuchyne. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Cez deň je možné vyberať pokrmy z jedálneho lístka. Večere majú v závislosti od obsadenosti hotela bufetovú alebo servírovanú podobu.

Kde budete relaxovať?

Na všetky starosti ľahko zabudnete v hotelovom wellness. Nájdete tu vírivku, tepidárium a soľnú jaskyňu. Telo si môžete zohriať v saunovom svete s fínskou, parnou, aroma i infra saunou. Pre ešte viac relaxácie si môžete dopriať masáž či kozmetické procedúry.

Hotel Írottkő ***

Hotel Írottkő ***

Fő tér 4 , Kőszeg
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 5 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie podľa cenníka parkoviska

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Vzdialenosť od jazera
1,5 km
Zastávka
0,4 km