Pobyt v hoteli Irottkö *** na historickom námestí v maďarskom Kőszeg pre dvoch s polpenziou, vstupom do soľnej jaskyne a neobmedzeným vstupom wellness a fitness. Romantika a parádny relax v malebnej prírode pod Alpami.

Wellness pobyt v jednom z najkrajších maďarských mestečiek 


Spoznajte krásy maďarského Kőszegu, na ktorého malebné historické námestie budete mať výhľad z izby hotela Irottkö***. Hotel patrí k najznámejším a najväčším hotelom v meste a ponúka ubytovanie v novo zrekontruovaných izbách zariadených dreveným nábytkom. Hotel leží hneď vedľa centra a nájdete v ňom tiež vyhlásenou reštaurácii, kde môžete ochutnať tradičnú, maďarskú kuchyňu. 

V hoteli nechýba ani krásna wellness zóna s vírivkou, infra a fínskou saunou, parnou kabínou a Kneipovým chodníkom. Relaxovať môžete aj v soľnej jaskyni s liečivými účinkami alebo za príplatok na masážach. 

Mestečko Kőszeg je postavené v duchu nemeckej architektúry, je tu ticho, promenády a niekoľko historických pamiatok. Na výlet sa vydajte do chránenej krajinnej oblasti Kőszeg. 

Troje termálne kúpele hneď pod Alpami 


V okolí mestečka Köszeg nájdete hneď troje termálne kúpele, každej sa zameriavajú na liečbu iných ťažkostí - Bük, Sárvár a rakúskej Sonnentherme Lutzmannsburg hneď na hraniciach. 

Okolie je ideálne k romantickým prechádzkach či výletom na bicykli. Relaxovať tiež môžete u blízkeho jazera, odkiaľ je nádherný výhľad na vrcholky Álp.

Hotel Írottkő ***

Fő tér 4, Kőszeg
Maďarsko

+(36) 94 360 373

info@irottko.hu

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná