Penzion Lutena

Penzion Lutena

Karvinská 1237, Dolní Lutyně
Česká republika

778 745 574

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Reštaurácia
Detské ihrisko

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
21 km
Zastávka
50 m
Aquapark
7,8 km

O ubytovaní

Penzión Lutena sa nachádza v obci Dolní Lutyně a poskytuje komfortné ubytovanie ideálne na objavovanie krás Moravskoslezského kraja v oblasti česko-poľských hraníc.

Neďaleká Ostrava (15 km) láka svojou unikátnou architektúrou a prírodnými raritami. Výnimočnou technickou pamiatkou je oblasť Dolných Vítkovic (23 km), ktorú tvorí historický priemyslový areál s prehliadkami vysokých pecí, expozícia o baníctve a kultúrne centrum v bývalom plynojeme. Navštíviť tu môžete aj Landek (16 km) – najväčšie banícke múzeum v Česku. Slezskoostravský hrad (16 km) je vyhľadávaným výletným miestom, ktoré poskytuje návštevníkom nielen oddych, ale aj pohľad na zaujímavú ostravskú históriu. Oplatí sa vidieť tiež empírový zámok Fryštát (10 km) v Karvinej alebo jedinečné meandre rieky Odry s náučným chodníkom (11 km).

Istotne vás nadchne aj výlet do modernej zoo Ostrava (13 km) alebo do parku miniatúr (16 km) so súborom 34 modelov významných európskych stavieb.

Veľa možností vyžitia pre celú rodinu ponúka aj neďaleký Bohumín (4 km). Súčasťou parku Petra Bezruča je voľnočasový areál s množstvom športovísk, vrátane aquacentra, zimného štadióna, ihriska na adventure golf či minigolfu.

Milovníci golfu si v Golf Resorte Lipiny (11 km) môžu svoj obľúbený šport zahrať na jedinečnom ihrisku v industriálnej krajine medzi dvomi činnými šachtami. Tento 18-jamkový areál uspokojí ako profesionálnych hráčov, tak aj začiatočníkov.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe typu Lux, ktorej dominantou je privátna vírivka. Ďalej je súčasťou vybavenia izby WiFi pripojenie a televízor.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii Lutena pripravujú modernú kuchyňu z kvalitných surovín od lokálnych dodávateľov.

V deň príchodu zahájite pobyt tým najlepším možným spôsobom, a to pri 5-chodovom degustačnom menu, poskladanom z vybraných delikates.

Druhý deň si pochutíte na servírovaných raňajkách, obede a večeri a hladní rozhodne neodídete, pretože aj posledný deň ráno vás budú čakať raňajky.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou izby Lux je privátna vírivka, ktorú budete môcť neobmedzene využívať.