Penzión Pomněnka nájdete len kúsok od luhačovickej kúpeľnej kolonády, avšak v kľudnej bočnej ulici. Izby sú príjemne zariadené, majú vlastné sociálne zariadenie, TV, malú chladničku a trezor. Súčasťou penziónu je tiež menšia reštaurácia, kde okrem špecialít českej a medzinárodnej kuchyne pripravujú stravu aj v bezlepkovej úprave. Nechýba tu ani možnosť relaxačných procedúr. V blízkosti penziónu nájdete nielen známe luhačovické pramene ale aj detské ihrisko, bazén či kino. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zora K.)

Velice milé komorní domácké prostředí hotelu, servírování a kvalita jídel výborná, vše jsme obdrželi podle popisu. Všude čisto, krásný velký pokoj a bílé damaškové povlečení je velmi vzácně dnes už vidět. V Luhačovicích oceňujeme - mimo jiné léčebné procedury - městský plavecký areál kde je teplá voda, zážitkový bazén s podvodními tryskami, divoká řeka a whirpool.

Vynikajúce (Šárka K.)

Byli jsme velmi spokojeni, penzion Pomněnka se nachází nedaleko centra Luhačovic, pokoj byl pěkný, strava dobrá.

Vynikajúce (Milan K.)

Prostředí hotelu se nám velmi líbilo. Vše odpovídalo popisu a obdrželi jsme vše, co bylo uvedeno. Služby byli na velmi dobré úrovni, personál byl velmi ochotný a úslužný. Hotel budeme určitě doporučovat dalším zákazníkům.