Husova 24/11, Poděbrady
Česká republika

+420 603 326 397

info@laznevpivovaru.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00

Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
50 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Kúpele
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,7 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zástavka
0,5 km

O ubytovaní

Hotel Soudek sa nachádza priamo v srdci kúpeľného mesta Poděbrady neďaleko nábrežia rieky Labe s príjemnou kúpeľnou kolonádou. Nádherné námestie Kráľa Jiřího s pamätníkom a zámkom Poděbrady (200 m) budete mať z hotela doslova pár krokov. V meste je mnoho upravených parkov s minerálnymi prameňmi aj veľa vynikajúcich cukrární, kaviarní a reštaurácií. Z hotela je blízko i do Polabského múzea (100 m) či do poděbradskej sklárne Bohemia Crystal (600 m). S deťmi by ste nemali vynechať Detský orloj pri vstupe na kolonádu. Počas leta sa môžete vykúpať v Poděbradskom jazere (1,5 km), zahrať si golf na golfovom ihrisku (1,5 km) alebo si zašportovať na cyklistickom a in-line chodníku do Nymburku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortne vybavenej dvojlôžkovej izbe s klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, chladničkou a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je obľúbená Jihočeská reštaurácia s terasou. V ponuke nájdete tradičné české a krajové špeciality, rovnako ako medzinárodné pokrmy. Ráno si tu vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Večer sa podávajú servírované večere s výberom z menu. Nechýba ani čapované pivo a pestrá ponuka moravských vín z Valtíc.