Budete bývať v elegantne zariadených izbách hotela La Limonaia *** s prekrásnym výhľadom na jazero a okolitú krajinu. Hotel sa nachádza v rozľahlom parku s olivovníkmi, oleandrami, cyprusmi a vodopádom.

Typy izieb:

  • Dvojlôžková izba (cca 16 m², min. 2 dospelí/max. 2 dospelí + 1 dieťa): sprcha/WC, fén, SAT-TV, trezor, telefón, kúrenie, klimatizácia (júl a august, podľa uváženia hotela), balkón alebo terasa.
  • Rodinná izba (cca 16 m², max. 2 dospelí + 2 deti): vybavená podobne ako dvojlôžkové izby, naviac dve prístelky.

Oba typy izieb sú za rovnakú cenu, takže môžete bez obáv prísť s celou rodinou.

Relaxácia po náročnom dni vás zaručene nakopne

Za príplatok si môžete zakúpiť aj vstup do wellness centra, ktoré na dovolenke príde vhod. Môžete sa tešiť na parný kúpeľ, vaňu so slanou vodou, vitárium, regeneračnú sprchu, Kneippov bazén, bio saunu, ľadový vodopád, vyhrievanú lavicu, solárium či hydromasáž.

V hoteli ďalej nájdete recepciu, spoločenskú miestnosť, výťah (v hlavnej budove), bar, reštauráciu, kaviareň a krytý bazén. V letných mesiacoch určite oceníte aj vonkajší bazén pri hoteli. Hotel je children friendly, a tak si môžete byť istí, že sa dovolenka bude páčiť aj deťom. Na vybláznenie je pre nich k dispozícii detský bazén a detské ihrisko.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vít S.) ( - Česko)

Prostředí krásné, personál vstřícný.

Vynikajúce (Denisa V.) ( - Česko)

Velice příjemný personál, velký výběr jídla, pokoje čisté, denně uklizené. Nádherný výhled na vesničku.

Vynikajúce (Petr B.) ( - Česko)

Hotel byl v krásném prostředí v úbočí hory. Nádherný výhled, ale jestli někomu dělá problém chůze do schodů - nedoporučuji. Jinak určitě ano. Personál byl velice milý, prostředí krásné, strava výborná.