Apartamenty Kołobrzeg

Apartamenty Kołobrzeg

ul. Sułkowskiego 11, Kołobrzeg
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Zł/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
40 - 55 zł/deň podľa sezóny

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od mora
50 m
Zastávka
0,6 km
Aquapark
3,8 km

O ubytovaní

Apartamenty Kołobrzeg sa nachádza v poľskom prístavnom meste Kołobrzeg na brehu Baltského mora. Hlavnou výhodou je ubytovanie v pokojnej a zelenej časti mesta a zároveň priamo pri pláži (50 m). Príjemná promenáda pozdĺž pobrežia vás dovedie k 220 m dlhému mólu (3 km) a ďalej potom k hlavnej dominante Kołobrzegu - ikonickému majáku (6 km), ktorý slúži ako rozhľadňa. Vodné radovánky aj dokonalý relax si užijete v neďalekom aquaparku (1 km).

Keď sa povie dovolenka pri mori, väčšina ľudí si vybaví letoviská na juh od hraníc s Českom - a to je veľká škoda. Brehy Baltského mora sú od nás bližšie ako pláže v Taliansku či Slovinsku. Letné teploty sú pritom v posledných rokoch veľmi priaznivé a ľudí na pláži je na severe Poľska v porovnaní s juhom Európy minimum. Pobrežie Kołobrzegu tvorí 12 km dlhá čistá pláž s bielym pieskom. V sezóne si tu môžete prenajať plážové koše, lehátka a ďalšie potreby na spríjemnenie opaľovania. Deti si môžu prebytočnú energiu vybiť na nafukovacích atrakciách, trampolínach či šmykľavkách. Na občerstvenie slúžia plážové bary a reštaurácie.

V Kołobrzegu je množstvo parkov i zelene, čo v kombinácii s prímorskou atmosférou a množstvom skvelých reštaurácií a kaviarní vytvára dokonalé zázemie pre vašu dovolenku pri mori.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Standard s vlastnou kúpeľňou. Súčasťou vybavenia je WiFi pripojenie, televízia, chladnička, telefón a fén.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotelového komplexu je niekoľko reštaurácií. Každé ráno si v jednej z nich pochutnáte na raňajkách vo forme bufetu. V reštauráciách Baltica a Impresija je možné objednávať si špeciality à la carte. V najvyššom, teda 11. poschodí hotela je umiestnená otáčavá kaviareň, kde si môžete vychutnať vynikajúcu kávu, zákusok alebo svoj obľúbený drink s úchvatným výhľadom na Baltské more. Večere pre hotelových hostí majú opäť formu bufetu.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela sú krytý aj vonkajší bazén s detským bazénom, 2 vírivky a saunový komplex s fínskou, infra a parnou saunou. Pre aktívnych jedincov a milovníkov endorfínu je tu fitness centrum. Deň strávený pri mori, výletmi po pamiatkach alebo prechádzkami si môžete spríjemniť pestrou ponukou profesionálnych masáží, zábalov, kúpeľov a ďalších procedúr.

Cestujete s deťmi?

Pre malých hostí je pripravený detský klub. Malí aj veľkí si užijú veľa zábavy v herni so stolným futbalom a play stationom. Nechýba ani vonkajšie ihrisko či bazén, ktoré je súčasťou krytého bazéna.