Chorvátsky ostrov Pag patrí k najobľúbenejším destináciám celého Jadranu. Objavte jeho jedinečnú prírodu aj preslávené pláže aj vy počas pobytu v moderných apartmánoch Kristal Paris Pool House **** v populárnom letovisku Novalja. Okrem komfortného ubytovania tu na vás čaká bazén a pestré možnosti zábavy a aktivít cez deň aj v noci.

O ubytovaní

Kristal Paris Pool House **** sa nachádza v centre obľúbeného letoviska Novalja na chorvátskom ostrove Pag. Tu si užijete krásne pláže, množstvo výletov a na želanie aj nočný život na známej pláži Zrće.

Z apartmánov to budete mať len pár minút chôdze na krásnu promenádu (400 m), ktorá v Novalji lemuje celé nábrežie. Nájdete tu množstvo skvelých reštaurácií, kaviarní a obchodov. Nech už pôjdete po promenáde ktorýmkoľvek smerom, za 10-20 minút sa dostanete na pekné kamienkové pláže. Najznámejšia z nich je Pláž Zrće (5 km), ktorá sa považuje za centrum nočného života v celom Chorvátsku. V blízkosti tejto pláže sa nachádza niekoľko hudobných klubov. Či už sa budete na pláži Zrće len kúpať v mori, alebo si užijete zábavu v kluboch, naskytne sa vám krásny výhľad na vrcholy pevniny Velebit. Počas letnej sezóny na pláž premáva verejná doprava.

Ak si dovolenku pri mori radi spestríte turistikou, vystúpte na najvyšší vrch ostrova Sveti Vid (15 km), na ktorý vedie stredne náročný značený chodník. Odmenou za výstup naň vám však bude krásny výhľad na celý Pag a jeho okolie. Nemenej zaujímavým zážitkom je turistický chodník „Druhá strana mesiaca“ (23 km), ktorý začína v meste Pag a prevedie vás jedinečnou krajinou tejto jedinečnej časti Chorvátska. V Pagu sa môžete tiež prejsť jeho romantickými úzkymi uličkami, pozrieť si starobylé hradby alebo navštíviť Múzeum soli (21 km).

Milovníkom dobrého jedla odporúčame výlet do syrárne Gligora v neďalekom meste Kolan (12 km). Práve tu sa vyrába svetoznámy syr Pag.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v modernom klimatizovanom apartmáne s kapacitou pre 2-4 osoby. V apartmánoch nájdete jednu alebo dve spálne, vlastnú kúpeľňu a kuchynský kút. V prípade štúdiových apartmánov sú spálňa a kuchyňa súčasťou jednej miestnosti. K vybaveniu patria kuchynské spotrebiče a náčinie, TV, WiFi pripojenie, pohodlné postele a dostatok úložného priestoru.

Kde budete relaxovať?

V horúcich dňoch sa môžete schladiť vo vonkajšom bazéne, ktorý sa nachádza priamo pred apartmánovým domom.

Kristal Paris Pool House ****

Kristal Paris Pool House ****

Primorska 34 , Novalja, Croatia
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od mora
1,5 km
Zastávka
2,5 km