Premýšľate nad dovolenku v Chorvátsku? Vyrazte na obľúbenú Makarskú riviéru a ubytujte sa v Hoteli Makarska ***, kde vás čakajú raňajky a k moru je to odtiaľto len 350 metrov. Užijete si kúpanie, výlety na okolité ostrovy aj nakupovanie. Deti do 3 rokov majú pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Hotel Makarska *** sa nachádza v srdci mesta Makarská len 350 m od mora. Dlhá promenáda plná kaviarní, reštaurácií a obchodíkov vás uchváti svojou príjemnou atmosférou. Na svoje si tu prídu športovci, milovníci nočného života i rodiny s deťmi. Iba 500 m od hotela leží prístav, z ktorého jazdia lode na protiľahlý ostrov Brač, ktorý má mnohé čo ponúknuť. Milovníkov turistiky a predovšetkým cykloturistiky uchváti blízky Prírodný park Biokovo, kde nájdete druhú najvyššiu horu Chorvátska aj nový sklenený chodník, ktorý ponúka nezabudnuteľné výhľady na Makarskú riviéru i ostrovy.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe s balkónom. Všetky izby disponujú klimatizáciou, satelitnou televíziou, WiFi pripojením, minibarom, telefónom a vlastnou kúpeľňou so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V útulnej hotelovej reštaurácii s krbom a príjemnou vonkajšou terasou si po celú dobu pobytu budete vychutnávať raňajky vo forme bohatého bufetu.

Hotel Makarska ***

Hotel Makarska ***

Potok 17 , Makarska
Chorvátsko

+385 21 616 622

makarskahotel@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od mora
0,4 km
Zástavka
0,3 km