Elegantný Hotel Spongiola **** stojí na ostrove Krapanj v Chorvátsku, len 10 km od Šibeniku. Počas dovolenky budete využívať polpenziu, vnútorný bazén, fitness i vstup na pláž 20 m od hotela. Doprava loďou k hotelu a späť je zadarmo, dve deti do 7 rokov tiež.

O ubytovaní

Hotel Spongiola **** nájdete na brehu Jadranského mora na malebnom ostrove Krapanj v Dalmácii. Hotel je nový, pýši sa elegantnými interiérmi a skvelou polohou hneď pri pláži (20 metrov). Na pevninu je to loďou len kúsok a napríklad Šibenik je vzdialený len 10 km.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách s klimatizáciou, nadštandardným dreveným nábytkom, minibarom, satelitnou televíziou, telefónom, trezorom a samozrejme vlastnou kúpeľňou. V priestoroch hotela je bezplatné WiFi pripojenie a hotel disponuje tiež stráženým parkoviskom. Za príplatok si užite izba s balkónom.

Na čom si pochutnáte?

Vďaka polpenzii sa ráno aj večer dosýta najete, čakajú vás raňajky aj večere formou bufetu. Na promenáde neďaleko od hotela sa potom nachádza pizzeria a reštaurácia, prípadne možno doobjednať plnú penziu priamo v hoteli.

Kde budete relaxovať?

Na relaxáciu hoteli môžete využívať vnútorný vyhrievaný bazén a fitness štúdio. Na kamienkovú pláž je to iba 20 metrov. Nájdete tu lehátka a slnečníky a na vlastnej koži si môžete vyskúšať napríklad potápanie.

Niečo naviac

Zabavíte sa tiež v Múzeu potápania, ktoré je v budove hotela zriadené.

Hotel Spongiola ****

Hotel Spongiola ****

Obala I No. 58 , Krapanj Šibenik
Chorvátsko

+38 522 348 900

info@spongiola.com

Check In
15:00 - 20:00
Check Out
8:00 - 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 15 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od mora
10 m
Aquapark
3,3 km

Tipy na výlet

Národný park Krka

Národný park KrkaTip na výlet

Nádherný obraz vytvárajú vodopády rieky Krky, tzv. Skradinské vodopády po celý rok. Voda sa rúti z celkom 17 travertínových terás a tvorí sústavu kaskád a vodopádov, ktoré dosahujú šírku až 400 m. Národný parka Krka zahŕňa pri svojej rozlohe 109 km štvorcových takmer celý tok rieky Krka a umožňuje návštevníkom prístup piatimi vchodmi. Park si môžete prejsť pešo alebo využite aj výletné lode. Tie vás zavezú korytom rieky na malebný ostrovček uprostred jazera Visovac alebo priamo k Rošskému vodopádu v celkovej dĺžke 650 m. Výlet k vodopádom Národného parku Krka je v každom prípade nezabudnuteľným zážitkom.

Viac informácií
Národný park Kornati
Národný park Kornati
Split
Split
Aquapark Dalmatia
Aquapark Dalmatia