Doprajte si parádnu dovolenku pri mori v Chorvátsku. V letovisku Vodice na vás čaká ubytovanie v Hoteli Villa Radin *** s vonkajším bazénom, lehátkami a možnosťou zapožičania bicyklov a Nordic Walking palíc. V cene sú aj raňajky formou bufetu.

O ubytovaní

Hotel Villa Radin **** nájdete v chorvátskom mestečku Vodice, čo je známe a veľmi obľúbené letovisko Dalmácie (časť Chorvátska). Hotel je situovaný priamo na pláži a len pár metrov od mora. Blízko to budete mať tiež do centra mestečka, barov, reštaurácií a kaviarní. Za videnie stojí Čarićova veža, krásne kostoly a tiež blízke ostrovy Prvić, Trije, Žirje, Kaprije. Na výlet sa vydajte do Národného parku Krka (25 km) či Kornati.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v izbe Superior, ktorá má výhľad na more, pohodlné lôžko, LCD televíziu, WiFi pripojenie, telefón, minibar, trezor, terasu s výhľadom na more a vlastnú luxusnú kúpeľňu. Vybrať si môžete aj izbu Deluxe, ktorá je priestrannejšia. Do týchto izieb je možné umiestniť 1 prístelku. Do izby Deluxe Plus je možné umiestniť až 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na raňajkách a večeriach formou bufetu. Ochutnajte čerstvé ryby, miestnu kuchyňu aj lahodné vína. Súčasťou reštaurácie je terasa s výhľadom do záhrady.

Kde budete relaxovať?

Za odpočinkom sa vydajte k moru alebo vonkajšiemu hotelovému bazénu, kde sú k dispozícii aj lehátka.

Niečo naviac

V hoteli vám radi zapožičajú bicykle a Nordic Walking palice na váš výlet.

Hotel Villa Radin ****

Grgura Ninskog 10 , Vodice
Chorvátsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za poplatok podľa sezóny

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9,6 km
Vzdialenosť od mora
0,2 km

Tipy na výlet

Vodice Tip na výlet

Letovisko Vodice leží na brehu Jadranského mora 11 km severozápadne od Šibeniku. Vďaka mnohým vodným prameňom (odtiaľ názov Vodice) je mesto i jeho okolie plné zelenej vegetácie. Pobrežie zdobia nádherné palmy, ktoré sú údajne najkrajšie v celej Dalmácii.

Dávnu minulosť Vodice pripomínajú pamiatky ako napríklad trojposchodová obranná veža Čarićova z roku 1646. Dnes sa na nádvorí veže v letných mesiacoch konajú predstavenia divadiel a letného kina. Do samotnej veže nie je možné vojsť, pretože je vo veľmi zlom technickom stave. Ďalšou významnou stavbou je kostol svätého Kríža postavený v gotickom slohu na začiatku 15. storočia. Pozdĺž celého pobrežia vedie malebná promenáda lemovaná palmami. Po tejto promenáde sa dá dôjsť až do vedľajších letovísk Tribunj na severe a Srima na juhu.

Na kúpanie a vodným radovánkam slúžia dve najznámejšie pláže. Na zalesnenom polostrove Punta leží rovnomenná kamienková pláž s pozvoľným vstupom do vody. Ide o ideálne miesto pre rodiny s malými deťmi. Ďalej tu nájdete betónovú pláž Hagar. Celé pobrežie vrátane pláží je lemované borovicami, ktoré počas horúceho leta poskytujú príjemný tieň.

Viac informácií
Aquapark Dalmatia
Šibenik