Premýšľate nad dovolenku v Chorvátsku? Vyrazte na obľúbenú Makarskú riviéru a ubytujte sa v Hoteli Makarska ***, kde vás čakajú raňajky aj večere a k moru je to odtiaľto len 350 metrov. Užijete si kúpanie, výlety na okolité ostrovy aj nakupovanie.

Makarská Tip na výlet

Obľúbené chorvátske letovisko Makarská leží na pobreží Jadranského mora a spadá do oblasti strednej Dalmácie. Mesto je centrom Makarskej riviéry a žije v ňom približne 14 000 obyvateľov. Najmä počas letnej sezóny je obľúbenou destináciou turistov. Charakteristická je preň dlhá promenáda plná obchodíkov a kaviarničiek, kde naplno nasajete dovolenkovú atmosféru. Okrem množstva hotelov a súkromných apartmánov narazíte aj na zachovalé námestie, kde môžete obdivovať kostol z 18. storočia a františkánsky kláštor. Príroda vytvára mestu kulisu zo všetkých strán, či už je to prírodný park Biosovo alebo z opačnej strany pobrežie s prístavom, z ktorého je to trajektom už len kúsok na ostrov Brač.

Viac informácií

Hotel v centre obľúbeného letoviska Makarska

Nie je lepšie miesto na Makarskej riviére, než samotná Makarska, centrum všetkého diania. Ubytujete sa v krásnom Hoteli Makarska ***, odkiaľ to budete mať všade kúsok. Na dosah je Hlavné námestie, katedrála sv. Marka i pláž, kam sa dostanete pohodlne pešo.

Izby sú klimatizované a vybavené TV s plochou obrazovkou, minibarom, telefónom a kúpeľňou so sprchou, WC a fénom. K izbe patrí tiež balkón.

V hotelovej reštaurácii vás budú ráno čakať raňajky formou bufetu a večer si z bufetu sami vyberiete večeru. Tešiť sa môžete na dalmácke špeciality z lokálnych surovín. Prostredie reštaurácie je veľmi útulné, posedieť môžete aj na vonkajšej terase. K ďalšiemu vybaveniu hotela patrí lobby s recepciou, kde vás privíta milý personál.

Zážitky v Makarskej pre každého

Makarska ponúka rozľahlú kamienkovú pláž lemovanú nábrežím s palmami, v diaľke sa potom týči pohorie Biokovo. Letovisko ponúka veľa vyžitia pre páry i rodiny s deťmi. Prejdite sa píniovým hájom, relaxujte v miestnych kúpeľoch alebo navštívte modernú hvezdáreň.

Na výlety sa ponúkajú okolité mestá Baška Voda, Tučepi či Podgora, zaujímavým zážitkom však môže byť aj návšteva dedín Makar a Kotišina pod biokovskými horami.

Hotel Makarska ***

Potok 17, Makarska
Chorvátsko

+385 21 616 622

makarskahotel@gmail.com

Check in
od 14:00
Check out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
0,3 km
Vzdálenost od moře/jezera/lázní
0,4 km
Zastávka
0,3 km

Tipy na výlet