Láka vás luxusná dovolenka v prírode Beskýd? Vyrazte do Campingu Rožnov pod Radhoštěm. Ubytujete sa v nadštandardných apartmánoch s terasou, užijete si veľa zábavy na športových atrakciách a budete len kúsok od slávnych Pustevien a ďalších valašských monumentov. Na deti tu navyše čakajú minizoo, lanové centrum či Pohádkové lázně.

O ubytovaní

Camping Rožnov pod Radhoštěm je obklopený prírodou v CHKO Beskydy. Ponúka preto perfektnú lokalitu pre rodiny s deťmi, športovcov i nadšených turistov.

Priamo od kempu vedie turistická trasa na horu Radhošť, jej vrchol dosiahnete asi po 8 kilometroch. Tiež sa odtiaľto môžete vydať na Pustevny (10,9 km), ktoré sa preslávili svojimi unikátnymi drevenými stavbami. Dostanete sa k nim pešo, môžete sa ale nechať vyviezť aj lanovkou. Kúsok od kempu nájdete Valašské múzeum v prírode (1 km), ktoré je najväčším múzeom tohto typu v ČR, alebo 32 metrov vysokú Jurkovičovu rozhľadňu (1 km).

Deti budú určite nadšené z lanového centra Gibon (600 m) alebo z detského centra Pohádkové lázně (2,6 km), kde môžu navštíviť aj krištáľovú soľnú jaskyňu, alebo sa zabaviť v niektorej zo zaujímavých dielničiek. Nielen deti si užijú aj prechádzku po Chodníku Valaška (11,1 km), drevenom chodníku s vyhliadkami nad korunami stromov.

Oblasť Beskýd je obľúbeným cieľom aj pre lyžiarov. Tí budú mať v dosahu hneď niekoľko ski areálov, napríklad Ski areál Soláň (15,5 km), ktorý je vhodný hlavne pre rodiny s deťmi, Ski areál Bílá (25,1 km) s množstvom bežkárskych tratí alebo Ski Malenovice (26,9 km) s 5 zjazdovkami.

Kde budete spať?

Ubytujete sa v nadštandardných apartmánoch Deluxe, ktoré sú vhodné až pre 4 osoby. Každý apartmán sa skladá zo spálne, obývacej izby s kuchynským kútom a kúpeľne so sprchovacím kútom. Nechýba nič pre váš maximálny komfort, v kuchyni nájdete všetko potrebné vybavenie, vrátane chladničky, sporáka, riadu a iné, v obývačke si zase pohoviete pri televízii na veľkom gauči. Z obývacej izby sa navyše dostanete na priestrannú terasu s grilom a záhradným nábytkom.

Na čom si pochutnáte?

Vďaka plne vybavenej kuchyni si môžete kedykoľvek pripraviť, na čo máte chuť. A keby sa vám nechcelo variť, priamo v areáli kempu nájdete krčmičku s možnosťou celodenného stravovania. Pochutnáte si na domácej kuchyni a špecialitách z grilu, v ponuke sú aj rôzne čapované nápoje a v pekných dňoch môžete posedieť na terase.

Kde budete relaxovať?

V areáli síce nenájdete žiadne wellness centrum, v teplých dňoch si ale zašportujete aj oddýchnete pri vonkajšom bazéne.

Cestujete s deťmi?

Camping Rožnov pod Radhoštěm je primárne zameraný na rodiny s deťmi, môžete sa teda tešiť na skutočne širokú ponuku zábavy. Priamo v areáli nájdete minizoo s kozlíkom, ovečkami a prasiatkami. Deti si užijú aj na detskom ihrisku, v bazéne, na elektrických a šliapacích autíčkach alebo na trampolíne.

Niečo naviac

Na stretávanie, posedenie a grilovanie vám poslúži nový zrub vo fínskom štýle s okrúhlym ohniskom. V areáli kempu nájdete aj ohnisko a záhradné krby s posedením. Aktívnejší jedinci zase ocenia volejbalové a nohejbalové ihrisko, stoly pre stolný tenis a ďalšie športové atrakcie. Pre hostí s domácimi miláčikmi je k dispozícii dog aréna, kde sa môžu psíkovia prebehnúť a vyvenčiť. Využiť môžete tiež kuchynku a práčovňu s práčkou a sušičkou.

Camping Rožnov pod Radhoštěm

Camping Rožnov pod Radhoštěm

Radhošťská 940 , Rožnov pod Radhoštěm
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Prednášková sála

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2,7 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
16,5 km
Zjazdovka
11 km

Tipy na výlet

Beskydy

BeskydyTip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy sa, ako názov napovedá, nachádzajú na pomedzí Moravy a Sliezska, a medzi návštevníkmi sa tešia čoraz väčšej obľúbenosti. Niet divu - hory a lesy, pamiatky, krásna príroda aj veľa aktivít - Beskydy majú naozaj čo ponúknuť.

Čo určite musíte vidieť v Beskydách:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické múzeum Tatra Kopřivnice

Turisti a cyklisti by si však nemali nechať ujsť ani vrchol Veľkého Javorníku, Bielu či Radhošť so sochou bájneho Radegasta, milovníci pamiatok a histórie zase Valašské múzeum v prírode v Rožnove pod Radhoštěm, Štramberk čiže Valašský betlehem, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámok. Významné je tiež mesto Příbor, kde sa narodil lekár-neurológ a zakladateľ psychoanalýzy Sigmund Freud a kde sa tiež dodnes nachádza jeho rodný dom.

Viac informácií
Pustevny
Pustevny
Rožnov pod Radhoštěm
Rožnov pod Radhoštěm
Lysá hora
Lysá hora