Hotel Brixen Prague *** nájdete priamo v centre Prahy, len pár krokov od najbližšej zastávky MHD. Všetky atrakcie a pamiatky Prahy tak budete mať na dosah. Ubytovaní budete v izbe Standard či komfortnom apartmáne pre 4 osoby. Čakajú vás aj raňajky formou bufetu a fľaša Prosecca.

O ubytovaní

Hotel Brixen Prague *** sa nachádza v centre hlavného mesta a ponúka tak komfortné ubytovanie v blízkosti najznámejších pražských pamiatok.

Za krásami Prahy sa môžete vydať pešo, alebo pomocou hromadnej dopravy, ktorá je z hotela dobre dostupná. Stanica električky a metra linky C je vzdialená len 250 metrov, stanica metra linky C leží 700 m ďaleko. Aj pešo sa však ľahko dostanete napríklad na Václavské námestie (800 m), ktorému okrem ikonickej svätováclavskej sochy dominuje aj novo opravená budova národného múzea so zaujímavými expozíciami. Ďaleko to nie je ani na Staromestské námestie s orlojom (2 km), na Karlov most (2,4 km), na Vyšehrad (2 km) alebo k Tancujúcemu domu (1,4 km). Na druhom brehu rieky láka k návšteve vrch Petřín (3 km) s obľúbenou Petřínskou rozhľadňou a zrkadlovým bludiskom (3,5 km) či prekrásny Pražský hrad (4 km). Cez malebné Vinohrady je možné dôjsť k Žižkovskej televíznej veži (2,2 km), ktorá poskytuje prekrásny výhľad na metropolu.

Za návštevu stojí tiež zoologická a botanická záhrada v Troji (7 km) a motýlí dom Papilonia (1,4 km). Skvelým spestrením pobytu môže byť návšteva známych i menej známych pražských múzeí, ako je národné technické múzeum (3,5 km), múzeum voskových figurín Madame Tussauds Prague (2,1 km) alebo Sex machines múzeum pre odvážnejších.

Počas pobytu v zime odporúčame navštíviť prekrásne vianočné trhy na neďalekom námestí Míru (600 km), kde si jedinečnú predvianočnú atmosféru vychutnáte bez davov turistov. Veľkej obľube sa tešia vianočné trhy na Staromestskom a Václavskom námestí.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou vybavenou televíziou a WiFi pripojením.

Za príplatok je možné ubytovanie v apartmáne pre 4 osoby. Jeho súčasťou sú dve miestnosti a vlastná kúpeľňa. K dispozícii je tiež plne vybavený kuchynský kút s chladničkou, sporákom a rúrou. Nechýba ani klimatizácia, televízia a WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Energiu na celý deň v metropole načerpáte každý deň pobytu pri bohatých bufetových raňajkách s pestrou ponukou teplých i studených raňajkových jedál.

Hotel Brixen Prague ***

Hotel Brixen Prague ***

Sokolská 1796/44 , Praha
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 375 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 350 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Konferenčná miestnosť
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1 km
Zastávka
70 m
Aquapark
20 km