Vydajte sa do krásnej Prahy a aby ste si užili jej krásy, čo možno najviac, ubytujte sa rovno v jej centre. Luxusný Prokop Boutique Hotel **** ponúka izby Superior, raňajky formou bufetu a tiež čokoládové prekvapenie. Pri pobytoch na viac nocí sa tešte aj na fľašu vína.

O ubytovaní

Prokop Boutique Hotel **** sa nachádza v jedinečnej pražskej štvrti Žižkov, ktorá je preslávená svojou bohémskou atmosférou i množstvom krčmičiek a štýlových podnikov. Neďalekým peším tunelom (200 m) sa navyše ľahko a rýchlo dostanete do ďalšej úchvatnej štvrti - Karlína plného tých najlepších reštaurácií a kaviarní. Príjemnou prechádzkou vyjdete na blízky vrch Vítkov, odkiaľ uvidíte celú metropolu ako na dlani.

Z hotela je skvelá dostupnosť na MHD - zastávka autobusov je vzdialená 100 m, zastávka električky 300 m a na stanici metra Florenc (trasa B a C) sa autobusom dostanete v priebehu pár minút. Na dosah ruky tak budete mať najznámejšie pražské pamiatky ako Staromestské námestie s orlojom (2,5 km), Václavské námestie (2 km), Karlov most (3 km) či Pražský hrad.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Superior. Izby sú zariadené v štýle funkcionalizmu. Interiéru dominujú kvalitné materiály a prvky z chrómu, skla či kože. K vybaveniu patrí pohodlná manželská posteľ, WiFi pripojenie, satelitná TV, telefón a kávový set. Nechýba ani vlastná kúpeľňa s vyhrievanou kúpeľňou a fénom na vlasy.

Na čom si pochutnáte?

Štart do každého nového dňa bude zakaždým príjemným zážitkom. V hotelovej reštaurácii alebo na záhradnej terase si pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách.

Prokop Boutique Hotel ****

Prokop Boutique Hotel ****

Cimburkova 28 , Praha 3
Česká republika

+420 222 780 482

hotel@prokophotel.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 400 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 400 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,7 km
Zastávka
0,8 km
Aquapark
15,2 km